MEBLE SYSTEMOWE


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

Meble Systemowe

Meble systemowe są wyjątkowo praktyczne i wygodne, pozwalają indywidualnie zaplanować umeblowanie oraz dopasować je do przestrzeni, którą dysponujemy.

Meble modułowe to rozwiązanie, które umożliwia dowolne łączenie elementów o różnej wielkości i kształcie. Dzięki meblom systemowym można uzyskać zabudowę idealnie pasującą do potrzeb oraz układu i wielkości wnętrza, dobrać rozmiar, wygląd oraz niezbędne funkcje. Moduły są uniwersalne i elastyczne w zagospodarowaniu przestrzeni praktycznie i efektownie.

Indywidualnie umeblowana przestrzeń jest dużo bardziej komfortowa oraz wygodna w użytkowaniu, stylowa i we własnym guście.

Meble modułowe

Systemy modułowe świetnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, umożliwiając jak największe wykorzystanie dostępnego miejsca. Dzięki łączeniu mebli o różnych rozmiarach zabudowa może sięgać od ściany do ściany lub wypełnić wnękę. Elementy modułowe łatwiej dopasować do szerokości ścian. To dobre rozwiązanie do małych pokoi, kuchni oraz aneksów kuchennych. Meble systemowe ułatwią też umeblowanie przestrzeni nietypowych, niewymiarowych czy nieustawnych.

Modułowe systemy zabudowy umożliwią także zabudowę większych pomieszczeń. Dowolną i indywidualną konfigurację można dopasować do tego jaki rodzaj i ile mebli potrzebujemy, zostawiając także wolną przestrzeń. Meble systemowe to także praktyczna możliwość dobrania elementów w późniejszym czasie.

Zalety mebli modułowych

Zalety mebli systemowych to obok wygodnego dopasowania do wielkości wnętrz i potrzeb, także indywidualnie zaprojektowany wygląd. Dzięki temu, nawet jeśli takie same meble ma ktoś inny, własnego układu nie spotkamy nigdzie indziej. Zestawy składają się ze zróżnicowanych elementów, a ich dowolne połączenie stworzy niepowtarzalną aranżację wnętrz.

Oprócz funkcjonalności i unikalnego wyglądu, zalety mebli modułowych to niekiedy możliwość indywidualnego doboru kolorów frontów, blatów czy liczby szuflad, drzwiczek i innych elementów. Atutem jest też łączenie mebli głębszych z płytszymi oraz zamkniętych z otwartymi.

Systemy meblowe Wiki Meble

Meble modułowe z naszej oferty to dziesiątki różnych propozycji na indywidualne umeblowanie każdego pomieszczenia. Nowoczesny design czy bardziej klasyczne wzory pozwolą każdemu dobrać meble do oczekiwań i ulubionego stylu.

Zależnie od zestawu i ich elementów można idealnie, pięknie i funkcjonalnie umeblować salon, sypialnię, pokój dziecięcy i każdy inny pokój zgodnie z potrzebami. Zestawy mają elementy niezbędne do rodzaju pomieszczenia. W zakładce Meble kuchenne typowe znajdują się także meble systemowe do kuchni

Najwyższej jakości materiały i wykonanie oraz zadowolenie klientów to nasze priorytety.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij