Meble System AVE - 6 kolorów

AVE - Zestaw 1 - 6 kolorów
AVE - Biurko (1) - 6 kolorów
AVE - Ława (2) - 6 kolorów
AVE - Regał 130 (3) - 6 kolorów
AVE - Regał 130-2D (4) - 6 kolorów
AVE - Regał 140 (5) - 6 kolorów
AVE - Regał 140-2D (6) - 6 kolorów
AVE - Regał 150 (7) - 6 kolorów
AVE - Regał 150-2D (8) - 6 kolorów
AVE - Stolik RTV (9) - 6 kolorów
Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)
Meble System AVE - 6 kolorów

Meble modułowe AVE do salonu i pokoju młodzieżowego

System mebli AVE jest kwintesencją oryginalnego i niesztampowego designu. To ekstrawagancka propozycja dla osób, które od wystroju wnętrz oczekują czegoś więcej niż przeciętność. Meble prezentują się niczym artystyczne sztalugi malarskie o różnym układzie elementów. Tyły i fronty mebli to ukośne deski, o nachyleniu odwrotnym wobec siebie. Pomiędzy deskami umieszczone są półki oraz nieliczne miejsca zabudowane. Nie są to pojemne meble do przechowywania rzeczy w zamknięciu. Są za to wyjątkowo efektowne i pomieszczą mnóstwo książek oraz dekoracji.

Meble modułowe AVE mają elementy o różnym układzie, różnej wielkości i wysokości. Dzięki temu można stworzyć wyjątkowo oryginalną kompozycję, bawiąc się kątem nachylenia, układem i zestawieniem ukośnych desek. Wystające poza deski półki połączone z kolejnymi meblami utworzą swoisty, ozdobny ciąg na biblioteczkę. Są to meble, które również mogą z powodzeniem zostać postawione nie tylko pod ścianą, ale również pośrodku pomieszczenia. Taka dekoracyjna ścianka działowa to atrakcyjny element wystroju wnętrz.

Systemowe meble AVE dostępne są w sześciu kolorach, więc można je dopasować i do aranżacji klasycznych, nowoczesnych czy skandynawskich. Do wyboru subtelny craft biały, a także sonoma jasna o naturalnym wyglądzie surowego drewna, podobnie jak ciemniejsza sonoma tobaco. Nieco cieplejsze są craft złoty oraz dąb artisan. Sonoma ciemna to mocny akcent, szczególnie do jasnych wnętrz.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij