SYSTEMY WYPOCZYNKOWE


LUIZA - Zestaw - Kanapa + 2 fotele
Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

meble, które na pewno przypadną do gustu każdemu. Meble wypoczynkowe tapicerowane wykonujemy na indywidualne zamówienia naszych klientów. Do każdej realizacji przywiązujemy szczególną uwagę, aby zapewnić Państwu sofy i kanapy, które zapewnią Wam wyjątkowy komfort oraz pozwolą się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Elementy, które tworzone są z Eco Skóry na siedzeniach, a także oparciach, wykonywane są na odpowiedzialność osób zamawiających, gdyż na te elementy nie uwzględniamy reklamacji. Z materiału tego mogą być wykonywane wstawki na poduszkach, pufy, boczki, a także skrzynie. Zapewniamy naszym klientom szybkie i solidne realizacje wszystkich zamówień. Gwarantujemy najwyższą jakość mebli wykonywanych z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, które korzystnie wpływają na trwałość i wytrzymałość tworzonych przez nas mebli wypoczynkowych.

Ze względu na duży wybór materiałów w galerii tapicerka jest robiona wyłącznie na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi

 

 

Meble tapicerowane typu np. narożniki, sofy, wersalki, są meblami służącymi do wypoczynku. Nie są to meble sypialniane, a co się z tym wiąże, nie słuzą do codziennego spania na nich. (Funkcja spania jest to dodatkowa opcja, z której powinno sie korzystac okazjonalnie.)


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij