NAROŻNIKI TAPICEROWANE


SELLY - Narożnik  344 cm x 208 cm
SELLY - Narożnik  348 cm x 176 cm
Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)
Narożniki tapicerowane

Narożniki tapicerowane

Narożniki tapicerowane

Narożniki rozkładane są wyjątkowo popularnymi meblami, jednocześnie funkcjonalnymi i efektownymi, które wybierane są chętnie do mieszkań w blokach, gdzie przestrzeń życiowa jest mniejsza niż w domach jednorodzinnych. Eleganckie narożniki z funkcją spania do salonu mogą bowiem służyć na co dzień jako kanapa, a w razie potrzeby stanowić dodatkowe łóżko dla gości postanawiających przenocować w mieszkaniu. Narożniki do spania są także praktycznym meblem do pokoju nastolatków, pozwalającym zachować porządek w przestrzeni należącej do młodych osób i przekształcić ją z sypialni w miejsce do spędzania wolnego czasu czy nauki. Jakie narożniki warto wybrać i jakiego typu obicie będzie najlepsze?
Narożniki do salonu - Wygodny, duży narożnik to idealny mebel do urządzenia przestrzeni dziennej w salonie. Służąc jako kanapa, może być elementem aranżacji kącika audiowizualnego, mieszcząc wygodnie całą rodzinę, która ma ochotę obejrzeć film lub zagrać w ulubione gry. Dzięki skrzyniom na pościel i funkcji spania, narożniki do salonu stanowią także dodatkową przestrzeń do przechowywania, a w przypadku wizyty gości i braku specjalnie dla nich przeznaczonego pokoju, posłużą za wygodne łóżko.
Narożniki młodzieżowe - Nowoczesny design powoduje również, że małe i rozkładane narożniki z funkcją spania są dobrym wyborem w przypadku urządzania pokoju dla nastolatków. Przestrzeń, którą dysponują, najczęściej służy nie tylko jako sypialnia, ale również miejsce pracy, nauki czy zabawy. Tanie składanego narożniki w pokoju młodzieżowym w dzień służą jako kanapy, a wieczorem zamieniają się w łóżko.
Rodzaje obić do narożników - Tkanina obiciowa na narożniki może mieć różną grubość i fakturę, dzięki czemu można dopasować ją do własnych potrzeb. Narożniki mogą być tapicerowane grubą bawełną, skórzane lub obite skórą ekologiczną, stosowaną najczęściej na takie części narożnika, jak boki mebla, skrzynie na pościel, dodatkowe pufy do oparcia nóg lub siedzenia, a także wstawki na poduszkach. Wybierając je, zwróćmy uwagę na wytrzymałość tkaniny i jej gramaturę, najlepiej zamawiając próbki tkanin od producenta.


Do niektórych materiałów z naszej galerii jest dopłata. Przed wyborem materiału prosimy o kontakt w sprawie wyceny.

WSZYSTKIE MEBLE TAPICEROWANE WYKONUJEMY NA ZAMÓWIENIE.

WYMAGANA JEST PRZEDPŁATA W WYSOKOŚCI 400zł.


Elementy mebla wykonane z Eco Skóry  na siedzeniu i oparciu  tylko na własną odpowiedzialność, na te elementy nie uznajemy reklamacji. Z Eco skóry mogą być wykonane skrzynie, boczki, wstawki na poduszkach, pufy.

Ze względu na duży wybór materiałów w galerii tapicerka jest robiona wyłącznie na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi

 

 

Meble tapicerowane typu np. narożniki, sofy, wersalki, są meblami służącymi do wypoczynku. Nie są to meble sypialniane, a co się z tym wiąże, nie słuzą do codziennego spania na nich. (Funkcja spania jest to dodatkowa opcja, z której powinno sie korzystac okazjonalnie.)
 

 


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij