SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

KRZESŁA, STOŁY DO SALONU - DREWNIANE i METALOWE

KRZESŁA, STOŁY DO SALONU - DREWNIANE i METALOWE

W Naszym sklepie internetowym WIKI MEBLE będzie można dla siebie dobrać odpowiednie krzesła, jak i stoły do salonu. Są one nie tylko ciekawe pod kątem designu, ale również i bardzo funkcjonalne, co pozwoli je zamieścić również w jadalni. Będą mieć Państwo możliwość doboru najbardziej atrakcyjnego dla Państwa materiału, co także pozwoli na większą swobodę w zaprojektowaniu poszczególnych wnętrz w domu. Nie należy obawiać się absolutnie niczego, co będzie z tym związane, gdyż za każdym razem będzie możliwość doboru poszczególnych krzeseł czy stołów zarówno pod względem projektu, jak i użyteczności. Jest to perfekcyjne rozwiązanie „dwa w jednym”, które sprawi, iż Państwa salon lub jadalnia pod względem stylistycznym będą bez zarzutu. Projekt każdej z brył u Nas udostępnionych, za każdym razem będzie dawać Państwu maksymalną wygodę oraz poczucie komfortu. Warto zaznaczyć, że każdy z tych modeli jest na tyle uniwersalny, że będzie je można ze sobą sukcesywnie łączyć, w dowolne konfiguracje.
Internetowy sklep meblowy WIKI MEBLE zaprasza!

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ZALICZKA 20% wartości zamówienia

W wyniku procesów produkcji wymiary gotowych mebli mogą różnić się od wartości podanych w opisach w granicach ok 20mm

INDIANA - Stół 120 x 80 +40

INDIANA - Stół 120 x 80 +40 Wymiary (szer x  gł x wys): 120 x 80 x ok. 75-77 cm cm Dostępny w kolo..

570,00 zł
Netto: 463,41 zł

INDIANA - Stół 160 x 90 +40

INDIANA - Stół 160 x 90 +40 Wymiary (szer x  gł x wys): 160 x 90 x ok. 75-77 cm cm Dostępny w kolo..

600,00 zł
Netto: 487,80 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)