STOŁY DREWNIANE

STOŁY DREWNIANE

Solidny stół drewniany powinien znaleźć się w każdym salonie lub jadalni.
 Dzięki temu, będzie się miało odpowiednie miejsce do przyjmowania gości. Najlepiej, gdyby taki stół był rozkładany. Dzięki temu, można będzie wykorzystać go w większej formie, gdy w naszym domu będzie duża ilość gości. Biesiadowanie będzie się wtedy odbywało w odpowiednio dobrych warunkach, z czego każdy będzie mógł być odpowiednio zadowolony. Stoły drewniane wykonane są z laminatu i forniru. Jest to materiał solidny, zapewniający możliwość długiego korzystania z takich stołów, bez żadnego uszczerbku. Tego typu stoły są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też, nie trzeba się z nimi obchodzić jak z “jajkiem”. Jak najbardziej uzyskać można dzięki temu wysokie zadowolenie z możliwości, jakie dzięki nim będzie się posiadało.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ZALICZKA 20% wartości zamówienia

Oferujemy starannie wykone i tanie zestawy (narożniki, taborety, stoły i krzesła) do kuchni, jadalni i salonu. Duży wybór kolorów i materiałów.

W wyniku procesów produkcji wymiary gotowych mebli mogą różnić się od wartości podanych w opisach w granicach ok 20mm

Oferowane w przez nas stoły drewniane zostały rozlokowane w podkategoriach odpowiadających poszczególnym ich producentom.

Można oczywiście łączyć w zamówieniu krzesła jednego producenta oraz stół innego - LECZ W PODANEJ CENIE NIE JESTEŚMY W STANIE ZAGWARANTOWAĆ, ŻE WYBARWIENIA BĘDĄ IDENTYCZNE. Uzyskanie tego samego wybarwienia elementów zamawianych z oferty  różnych producentów, wiąże się z doliczeniem kwoty dopłaty w wysokości 50 zł za sztukę krzesła (dopasowujemy zawsze krzesła do stołu). O wszelkich dopłatach związanych z powyższym będziemy również informować mailowo bądź telefonicznie.  

W przypadku “Stołów pozostałych”  – nie ma możliości dopasowania wybarwienia krzesło/stół.
Można je zakupić tylko w postaci przedstawionej w ofercie.

BELLO (17) Stół 120

BELLO (17) Stół 120 Wymiary (wys x szer x gł ): 74 x 120 + ws..

836,00 zł
Netto: 679,67 zł

LOFT - Nowoczesny stół w naturalnej okleinie w rozmiarze do wyboru

LOFT – Stół  w naturalnej okleinie w rozmiarze do wyboru Wymiary (w..

3 718,00 zł
Netto: 3 022,76 zł

TADEUSZ- krzesło

Tadeusz - Krzesło Wymiary (szer x  gł x wys): 45 x 54 x 99 cm ..

274,00 zł
Netto: 222,76 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)