KOMODY


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

Komoda do Salonu - Nowoczesne i funkcjonalne

Nowoczesne komody do salonu spełniają funkcję praktyczną i dekoracyjną. Służą do przechowywania rzeczy, jako podstawa telewizora bądź miejsce na pamiątki i zdjęcia. Różnorodność form, kolorów i rozmiarów pozwala dopasować je do każdego wnętrza. 

Komody z szufladami - Praktyczne meble

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy niebywale atrakcyjną ofertę, oferując każdemu z osobna tanie komody z szufladami do pokoju w zachwycającej odsłonie. Wśród nich dominuje zdecydowanie styl skandynawski, który cechuje lekkość i biel nadając pomieszczeniom świeżego, awangardowego charakteru. Stylowe komody z szufladami są niezbędnym meblem w salonach, korytarzach, czy w sypialniach. Nie zabierają większej przestrzeni, szczególnie gdy są małe, ale z pewnością pomieszczą bieliznę codzienną, biżuterię, dziecięce zabawki oraz wszystkie przedmioty znane nam, jako "przydasie". 

Komoda do sypialni - Wygodne i efektowne

Efektowne wnętrza tworzą także komody do sypialni na nóżkach. Ich największą zaletą jest wygląd wprowadzający odrobinę Vintage, łącząc ze sobą tradycjonalizm z nowoczesnością. Jednocześnie są niebywale praktyczne, ponieważ ustawione na nóżkach nie wymagają przesuwania przy każdym sprzątaniu. 

Komody - Połączenie stylu i funkcjonalności

Duże komody z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne szafy i regały. Mają szuflady, półki oraz wolne przestrzenie tworząc unikalne połączenie 3w1, zamieniając tradycyjne meble w jeden ergonomiczny. Tylko u nas w Wiki Meble w najlepszej cenie każdy zakupi wymarzoną niepowtarzalną komodę swoich marzeń. Nie warto czekać - już dziś sprawdź wszystkie, pokochaj jedną z nich i zabierz ją do swojego domu.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij