STOŁY DREWNIANE


CALI - Stół 160 - 260 x 75 cm
Krzesło S-50

Krzesło S-50

379,00 zł

PARIS - krzesło

PARIS - krzesło

379,00 zł

Stół S18 Fornir - 110 + 2 x 50 cm
CALI - Stół 120 - 160 x 75 cm
HYDRA - Stół 190 R (22)
TADEUSZ- krzesło

TADEUSZ- krzesło

379,00 zł

Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)
STOŁY DREWNIANE

Solidne stoły drewniane - Potrzebne w salonie i jadalni

Wprowadź do swojego salonu lub jadalni solidne stoły drewniane, które nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale także stanowią elegancki element wystroju. Odpowiednio dobrany stół drewniany tworzy idealne miejsce do przyjmowania gości, zapewniając komfort podczas wspólnych posiłków czy spotkań towarzyskich.

 

Rozkładany stół drewniany - Elastyczność w przyjmowaniu gości

Idealnym rozwiązaniem jest wybór rozkładanego stołu drewnianego. Dzięki tej funkcji z łatwością dostosujesz jego wielkość do liczby gości. Biesiadowanie stanie się przyjemnością, a każdy uczestnik będzie mógł cieszyć się odpowiednim miejscem do siedzenia. Sprytne wykorzystanie przestrzeni pozwala na utrzymanie harmonii nawet przy większej ilości osób.

 

Trwałe stoły drewniane: Laminat i Fornir dla solidności

Stoły drewniane, wykonane z laminatu i forniru, to gwarancja solidności i długotrwałego użytkowania. Materiały te zapewniają trwałość, nie narażając na uszczerbki mechaniczne. Stoły z laminatu i forniru są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, co sprawia, że są praktyczne i łatwe w utrzymaniu. Wprowadź do swojego domu mebel, który nie tylko zachwyca designem, ale także sprosta codziennym wyzwaniom.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ZALICZKA 20% wartości zamówienia

Oferujemy starannie wykonane i tanie zestawy (narożniki, taborety, stoły i krzesła) do kuchni, jadalni i salonu. Duży wybór kolorów i materiałów.

W wyniku procesów produkcji wymiary gotowych mebli mogą różnić się od wartości podanych w opisach w granicach ok 20 mm.

Oferowane w przez nas stoły drewniane zostały rozlokowane w podkategoriach odpowiadających poszczególnym ich producentom.

Można oczywiście łączyć w zamówieniu krzesła jednego producenta oraz stół innego - LECZ W PODANEJ CENIE NIE JESTEŚMY W STANIE ZAGWARANTOWAĆ, ŻE WYBARWIENIA BĘDĄ IDENTYCZNE. Uzyskanie tego samego wybarwienia elementów zamawianych z oferty  różnych producentów, wiąże się z doliczeniem kwoty dopłaty w wysokości 50 zł za sztukę krzesła (dopasowujemy zawsze krzesła do stołu). O wszelkich dopłatach związanych z powyższym będziemy również informować mailowo bądź telefonicznie. 

W przypadku “Stołów pozostałych”  – nie ma możliwości dopasowania wybarwienia krzesło/stół.

Można je zakupić tylko w postaci przedstawionej w ofercie.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij