BLOG - WIKI MEBLE

Zapraszamy do zapoznania się naszymi wpisami.

Nasza produkcja - zdjęcia od klientów

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 328 Komentarze 2
Nasza produkcja - zdjęcia od klientów

W tym materiale znajdą Państwo zdjęcia przesłane od naszych zadowolonych klientów. Są tutaj zarówno meble typowe jak i pod zamówienie indywidualne. Zapraszamy do oglądania :)

Czytaj więcej

Lamele w aranżacji wnętrz

Autor: WIKI Opublikowany: 06/10/2022 Przeczytany: 161 Komentarze 0
Lamele w aranżacji wnętrz

Style aranżacji wnętrz wiążą się z różnym wystrojem, zasadami i użytymi materiałami. Jest jednak jeden element, który jest dość niezmienny. Mowa tu o drewnie, które jest ponadczasowe, choć wykorzystywane na przeróżne sposoby i w różnych miejscach. Od pewnego czasu modne i popularne stały się lamele w aranżacji, szczególnie umieszczane na ścianach. Mogą też stanowić rodzaj przepierzenia. Jest to idealna propozycja na aranżację nowoczesnych, skandynawskich i industrialnych wnętrz. Odpowiednio wkomponowane, wpasują się też we wnętrza bardziej tradycyjne.

Czytaj więcej

Umeblowanie biura – system mebli OFFI

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 190 Komentarze 0
Umeblowanie biura – system mebli OFFI

Niewielkie biuro, większe pomieszczenie do pracy czy wielka przestrzeń biurowa typu open space – każda z nich potrzebuje praktycznego umeblowania. Najlepiej, żeby meble biurowe były nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne i zwyczajnie ładne. Ludzie z natury lubią otaczać się rzeczami pięknymi, to nie musi dotyczyć jedynie prywatnych domów. Kiedy spędzają w pracy wiele długich godzin, dobrze żeby otoczenie temu sprzyjało, również pod względem wyglądu i estetyki. Jeśli będą dobrze czuć się w miejscu pracy, milej, ale także efektywniej będzie się im ją wykonywało.

Czytaj więcej

Meble do salonu i sypialni – jakie wybrać

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 313 Komentarze 2
Meble do salonu i sypialni – jakie wybrać

Umeblowanie salonu czy umeblowanie sypialni nieraz przysparza wielu problemów. Jakie meble wybrać, czym się kierować przy wyborze mebli? Na co zwrócić uwagę wybierając meble i jakie kryteria powinny spełniać? To tylko jedne z wielu pytań pojawiających się przy wyborze mebli. Oczywiście podstawą jest nasz gust. Meble powinny nam się podobać, otaczają nas i stale przebywamy w ich można powiedzieć towarzystwie. Wybierajmy meble, które pasują do nas, do naszej osobowości i upodobań. Dotyczy to przede wszystkim ich wyglądu, ale i kolorystyki. Ją także należy uwzględnić wybierając meble.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać drabinę w aranżacji

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 404 Komentarze 0
Jak wykorzystać drabinę w aranżacji

Co jakiś czas pojawiają się w aranżacjach wnętrz jakieś ciekawe i modne elementy. Jednym z takich przedmiotów są przeróżne drabiny, które znajdują zastosowanie dekoracyjne, także w połączeniu z praktycznym. Kształt drabiny i możliwości aranżacyjne sprawiają, że przystała być jedynie narzędziem do wspinania się. Można z niej zrobić wyjątkowe dekoracje, najczęściej przy tym funkcjonalne.

Czytaj więcej

Jakie meble wybrać do pokoju młodzieżowego

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 213 Komentarze 0
Jakie meble wybrać do pokoju młodzieżowego

Umeblowanie pokoju młodzieżowego to nie lada wyzwanie. Jak wybrać meble młodzieżowe? Dzieci zaczynają mieć już swoje wyobrażenia i oczekiwania oraz gusta. Nie zadowoli je byle jakość i nuda. Dodatkowo wybierając meble do pokoju młodzieżowego, oprócz atrakcyjnego wyglądu, trzeba zwracać uwagę na ich funkcjonalność. Powinny być wygodne oraz pojemne. Muszą zapewnić miejsce do spania, przechowywania rzeczy i książek oraz do nauki i zabawy dla młodszych dzieci. Połączenie tych różnych aspektów wbrew pozorom nie jest łatwe.

Czytaj więcej

BOKS – nowoczesne meble systemowe

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 191 Komentarze 0
BOKS – nowoczesne meble systemowe

Chyba każdemu zależy, żeby umeblowanie salonu było efektowne oraz ciekawe. Na rynku jest mnóstwo podobnych mebli, które niczym nie wyróżniają się spośród innych. Popularne stały się meble systemowe z sieciówek, ale takie może mieć każdy. Zaletą mebli systemowych jest fakt, że dowolnie dobierając elementy i moduły, można stworzyć indywidualną kompozycję. Jednak to może nie wystarczyć, żeby zrobić wrażenie umeblowaniem salonu.

Czytaj więcej

Jak urządzić wnętrza w stylu loft

Autor: WIKI Opublikowany: 27/05/2022 Przeczytany: 261 Komentarze 4
Jak urządzić wnętrza w stylu loft

Styl loftowy, inaczej zwany industrialnym, to jedna z najpopularniejszych i najmodniejszych form aranżacji od dłuższego czasu. Loft swój początek ma w latach pięćdziesiątych XX wieku i narodził się w Stanach Zjednoczonych. Mająca wtedy miejsce recesja spowodowała upadek wielu zakładów przemysłowych. Dawne fabryki były adaptowane na mieszkania. Choć zapewniały dużo przestrzeni, to miały na wyjściu surowy charakter

Czytaj więcej

System szaf przesuwnych ZUZIA

Autor: WIKI Opublikowany: 20/01/2022 Przeczytany: 324 Komentarze 0
System szaf przesuwnych ZUZIA

System szaf przesuwnych Zuzia to eleganckie, klasyczne modele z wieloma możliwościami w kwestii wyglądu frontów, kolorów i układu wnętrza. Szafy Zuzia dostępne są w szerokościach 80-400cm, 1wysokościach 200 -250 cm w różnych zestawieniach. Głębokość 60 cm można zmienić, dostępne są fronty z lustrem. Do wyboru jest 12 kolorów frontów i korpusów, które można dowolnie łączyć.

Czytaj więcej

Przeglądasz 1 do 9 z 27 (3 stron)
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij