BLOG - WIKI MEBLE

Zapraszamy do zapoznania się naszymi wpisami.

Szafa przesuwna czy otwierana

Autor: Konrad Opublikowany: 26/11/2020 Przeczytany: 3 Komentarze 0

Niezależnie od wystroju czy stylu wnętrz, szafy to niezbędne meble w każdym domu. Wiemy, jak istotne jest praktyczne przechowywanie różnych rzeczy. Począwszy od przedpokoju, przez pokój i sypialnię czy garderobę. Szafy uchylne lub szafy przesuwne pomieszczą wszystko co potrzeba, a przestrzeń wokół nas stanie się uporządkowana i wygodna.

Czytaj więcej

Meble na wymiar czy meble systemowe

Autor: Konrad Opublikowany: 23/11/2020 Przeczytany: 29 Komentarze 0

Meble typowe czy meble systemowe mają tą zaletę, że widząc ich wygląd łatwiej jest zaplanować umeblowanie czy dopasować zestawy do wnętrz. Oczywiście istotna jest przestrzeń jaką dysponujemy. Nie zawsze można wpasować typowe zestawy mebli do wymiaru ścian i pomieszczeń. Rozwiązania systemowe, czyli tak zwane meble modułowe pozwalają na dowolne połączenie i dopasowanie różnych elementów do potrzeb oraz wielkości wnętrza. Meble robione na wymiar z kolei to bardzo indywidualna opcja, która dodatkowo umożliwia wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni.

Czytaj więcej

Jak wybrać materac?

Autor: Konrad Opublikowany: 26/10/2020 Przeczytany: 34 Komentarze 0

Jak wybrać materac? Materace to z pewnością jedna z tych rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Spędza się na nich przecież kilka godzin każdego dnia! Twardość, elastyczność, czy podparcie ciała, jakie zapewnia materac, może mieć ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Podczas urządzania sypialni nie można więc zapomnieć o tym niezwykle ważnym elemencie.

Czytaj więcej

Łóżko dla dziecka do małego pokoju

Autor: Wiki Meble Opublikowany: 22/10/2020 Przeczytany: 33 Komentarze 0

Jakie wybrać łóżko dla dziecka do małego pokoju? Oto kilka sprawdzonych pomysłów. Kiedy Twoje dziecko jest już gotowe, by „pójść na swoje” potrzebuje do tego kawałka przestrzeni. Oczywiście najlepiej jeśli będzie to osobny pokój.

Czytaj więcej

Jak wybrać meble dziecięce

Autor: Konrad Opublikowany: 22/10/2020 Przeczytany: 76 Komentarze 0

Jak wybierać meble dziecięce i młodzieżowe. Umeblowanie dziecięcego i młodzieżowego pokoju to spore wyzwanie, przed którym stają rodzice. Jak zacząć ? Jakie kryteria meble powinny spełniać ?

Czytaj więcej

Przeglądasz 1 do 5 z 5 (1 stron)
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij