BLOG - WIKI MEBLE

Zapraszamy do zapoznania się naszymi wpisami.

System szaf przesuwnych ZUZIA

Autor: WIKI Opublikowany: 20/01/2022 Przeczytany: 3 Komentarze 0
System szaf przesuwnych ZUZIA

System szaf przesuwnych Zuzia to eleganckie, klasyczne modele z wieloma możliwościami w kwestii wyglądu frontów, kolorów i układu wnętrza. Szafy Zuzia dostępne są w szerokościach 80-400cm, 1wysokościach 200 -250 cm w różnych zestawieniach. Głębokość 60 cm można zmienić, dostępne są fronty z lustrem. Do wyboru jest 12 kolorów frontów i korpusów, które można dowolnie łączyć.

Czytaj więcej

Łóżka do sypialni i pokoju

Autor: WIKI Opublikowany: 10/09/2021 Przeczytany: 46 Komentarze 0
Łóżka do sypialni i pokoju

Łóżka do spania to podstawa umeblowania w każdym domu. Niezależnie od tego czy mamy dużą sypialnię czy śpimy w pokoju, jest to niezbędny mebel do odpoczynku. Najczęściej cały dzień spędzamy aktywnie. Praca, posiłki, różne spotkania, spacery i inne zajęcia wymagają sporo energii. Pomiędzy tym wszystkim jest jednak czas na to, żeby wypocząć i nabrać sił, czyli zwyczajnie wyspać się.

Czytaj więcej

Meble systemowe Victoria od polskiego producenta

Autor: WIKI Opublikowany: 10/09/2021 Przeczytany: 19 Komentarze 0
Meble systemowe Victoria od polskiego producenta

System mebli Victoria charakteryzuje się dość prostym designem i stonowanymi kolorami. Te klasyczne meble mają bardzo elegancki akcent w postaci długich uchwytów i delikatnych nóżek. Ciekawy efekt można uzyskać łącząc dwa kolory frontu i korpusu lub niektórych szuflad. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce, meble Victoria można dopasować do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Czytaj więcej

Kontenerki na wymiar

Autor: WIKI Opublikowany: 10/09/2021 Przeczytany: 43 Komentarze 0
Kontenerki na wymiar

Kontenerki na wymiar indywidualnie skonfigurowane można idealnie dopasować do przestrzeni jaką dysponujemy lub miejsca w którym chcemy je umieścić. Są bardzo praktyczne oraz pojemne. Dobór wysokości, szerokości i głębokości kontenerka, a także wzorów i kolorów pozwalają na wpasowanie go w przestrzeń oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb i gustów.

Czytaj więcej

Nadstawka szafy na wymiar

Autor: WIKI Opublikowany: 10/09/2021 Przeczytany: 32 Komentarze 0
Nadstawka szafy na wymiar

Szafy na wymiar to bardzo popularne i praktyczne rozwiązanie. Są efektowne oraz pojemne i można je dopasować do wymiarów i przestrzeni jakimi dysponujemy. Indywidualny dobór wysokości, szerokości i głębokości oraz układu w środku to ogromna zaleta. Szafy przesuwne na wymiar umożliwiają wykorzystanie każdego centymetra powierzchni, mogą być zabudowane do samego sufitu.

Czytaj więcej

Komody do salonu

Autor: WIKI Opublikowany: 10/09/2021 Przeczytany: 61 Komentarze 0
Komody do salonu

Komody to ponadczasowe meble kojarzące się z klasyczną elegancją. Historia komód sięga aż XVII wieku. Kiedy modne stały się meblościanki, ale też trudno było dostać inne meble, komody zostały trochę zapomniane. Jednak od pewnego czasu znów stają się popularne. Przyczynia się do tego dzisiejsze ciekawe wzornictwo i nowoczesny design, które zupełnie odmieniły tradycyjny charakter komody.

Czytaj więcej

Meble na wymiar do sypialni

Autor: Sklep WikiMeble.pl Opublikowany: 18/03/2021 Przeczytany: 275 Komentarze 0
Meble na wymiar do sypialni

Meble na wymiar do sypialni. Sypialnia to indywidualne pomieszczenie i bardzo osobista przestrzeń. Umeblowanie sypialni powinno sprzyjać temu, żeby było to przytulne i komfortowe miejsce do wypoczynku. Meble do sypialni powinny odzwierciedlać właścicieli i sprawić, że będziemy się tam dobrze czuć.

Czytaj więcej

Meble na wymiar do przedpokoju

Autor: Sklep WikiMeble.pl Opublikowany: 18/03/2021 Przeczytany: 116 Komentarze 0
Meble na wymiar do przedpokoju

Meble na wymiar do przedpokoju. Przedpokój to pomieszczenie widoczne zaraz po wejściu. Umeblowanie przedpokoju tak jak drzwi wejściowe jest wizytówką domu czy mieszkania. Znacznie lepiej wygląda schludny i uporządkowany przedpokój, niż zarzucony stertą kurtek i butów.

Czytaj więcej

Gdzie zamówić meble kuchenne na wymiar?

Autor: Konrad Opublikowany: 22/02/2021 Przeczytany: 390 Komentarze 0
Gdzie zamówić meble kuchenne na wymiar?

Gdzie zamówić meble kuchenne na wymiar. Meble na wymiar do kuchni. Meble na zamówienie pozwalają na spełnienie wszystkich kryteriów, jakie są w kuchni ważne. Zobacz naszą ofertę.

Czytaj więcej

Przeglądasz 1 do 9 z 19 (3 stron)
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij