Stoły pozostałe

Bahama - Stół 150 (BA - STÓŁ)
GRACJAN - Stół  rozkładany
INDIANAPOLIS - Stół 120 x 80 +40
INDIANAPOLIS - Stół 160 x 90 +40
IRL - Stół rozkładany (IR-ST1)
Kora GM – Stół rozkładany (ST)
Montana GM – Stół (STW)
Nevada GM – Stół 160x77 (ST)
Prowansja  GM – Stół (STD)
Royal GM – Stół (ST)
Stół panelowy 2 AM 150x79,8
Stół panelowy 3 AM 160x79,8
Stół panelowy AM 148x80
LATTE – Stół 140 x 76 cm
TADEUSZ - Stół 120 x 80 +40
Przeglądasz 1 do 19 z 19 (1 stron)
Stoły pozostałe

Stoły do kuchni - najważniejsze miejsce dla rodziny

Stoły do kuchni i jadalni nie są zwykłymi meblami służącymi do spożywania codziennych posiłków. Przede wszystkim tworzą one niezwykle ważne miejsce, w którym można spędzić czas z rodziną, nacieszyć się bliskimi, odbyć wiele interesujących rozmów i spędzić miło czas. Właśnie dlatego, wybierając odpowiedni stół do urządzonego przez siebie pomieszczenia, powinniśmy dobrze zastanowić się nad jego wyglądem, ale także jakością oraz funkcjonalnością. Stół jadalniany nie jest bowiem meblem, który zmienia się często - właśnie dlatego powinien on jak najlepiej spełniać oczekiwania wszystkich domowników.

 

Wygodny stół to podstawa

Stół powinien być na tyle duży, aby nie brakowało przy nim miejsca dla żadnego z domowników. Jednocześnie jego wielkość powinna być uwarunkowana wielkością pomieszczenia, w którym stanie. Bardzo wygodnym rozwiązaniem dedykowanym osobom, które często przyjmują gości, jednak na co dzień nie mają wiele miejsca w swojej jadalni, są stoły rozkładane. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo eleganckie stoły do kuchni i jadalni, których różnorodność pozwoli każdemu na znalezienie idealnego rozwiązania do swojego mieszkania.

 

Stoły wysokiej jakości w niskich cenach

Gwarantujemy korzystne ceny, a także solidną jakość proponowanych mebli. W sprzedaży posiadamy zarówno stoły utrzymane w tradycyjnym stylu, jak i skierowane do miłośników nowoczesności. Zróżnicowana kolorystyka pozwoli dopasować mebel do wybranej wcześniej aranżacji danego pomieszczenia. Zapewniamy dobre gatunkowo oraz efektowne stoły do każdego mieszkania.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij