KRZESŁA DREWNIANE

KRZESŁA DREWNIANE

Najbardziej solidnym materiałem, z którego warto kupować krzesła jest drewno.
Jeśli zdecydujemy się na zakup takich krzeseł, będziemy mieli możliwość korzystania z nich przez długie lata. Są to produkty niezwykle wytrzymałe i solidne. Dlatego też, na pewno można będzie z nich korzystać w bardzo dobry sposób. Poza tym, takie krzesła pięknie będą się prezentowały w każdym salonie, ponieważ są eleganckie. Większość z krzeseł drewnianych posiada obicia. W związku z tym, takie krzesła będą wygodne do siedzenia, ponieważ są miękkie. Dzięki temu, że zdecydujemy się na takie właśnie rozwiązanie, będziemy mogli urządzić salon w bardzo piękny sposób, bez żadnych problemów. Uzyskać będzie można wtedy wysokie zadowolenie z takiego wyglądu. Najlepiej jest dobierać takie krzesła do stołu. Dzięki temu, wszystko stanowiło będzie jedną, spójną całość. Na pewno salon dzięki takim krzesłom zostanie pięknie ozdobiony i będzie się dobrze prezentował. Jak najbardziej można będzie uzyskać wysokie zadowolenie z możliwości, jakie będzie się posiadało w tym zakresie.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE - ZALICZKA 20% wartości zamówienia

W wyniku procesów produkcji wymiary gotowych mebli mogą różnić się od wartości podanych w opisach w granicach ok 20mm

Ze względu na duży wybór materiałów w galerii tapicerka  krzeseł jest robiona wyłącznie na zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi

Oferowane w przez nas krzesła drewniane zostały rozlokowane w podkategoriach odpowiadających poszczególnym ich producentom.

Można oczywiście łączyć w zamówieniu krzesła jednego producenta oraz stół innego - LECZ W PODANEJ CENIE NIE JESTEŚMY W STANIE ZAGWARANTOWAĆ, ŻE WYBARWIENIA BĘDĄ IDENTYCZNE. Uzyskanie tego samego wybarwienia elementów zamawianych z oferty  różnych producentów, wiąże się z doliczeniem kwoty dopłaty w wysokości 50 zł za sztukę krzesła (dopasowujemy zawsze krzesła do stołu). O wszelkich dopłatach związanych z powyższym będziemy również informować mailowo bądź telefonicznie.  

Pozostałe przedstawione poniżej (w kategorii ogólnej – “KRZESŁA DREWNIANE”) – można zakupić tylko w postaci przedstawionej w ofercie.

Hubert 9 - Krzesło drewniane w kolorze sonoma

Hubert 9 - Krzesło drewniane w kolorze sonoma Wymiary: - szerokość 4..

226,00 zł
Netto: 183,74 zł

LINK - Krzesło

LINK – Krzesło Wymiary (szer x wys x gł): 44 x 107 x 41 cm ..

384,00 zł
Netto: 312,20 zł

WONDER - Krzesło (N)

WONDER  - Krzesło (N) Wymiary (szer x wys x gł..

384,00 zł
Netto: 312,20 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)