Meble System Hydra - 5 kolorów

HYDRA - Zestaw 1 {połysk}
HYDRA - Zestaw 4 {połysk}
HYDRA - Zestaw 5 {połysk}
HYDRA - Kanapa 120 3D (2) {połysk}
HYDRA - Komoda 120 2D (5) {połysk}
HYDRA - Komoda 90 3S (9) {połysk}
HYDRA - Komoda 160 3SW (10) {połysk}
HYDRA - Ława 90 2SK (11) {połysk}
HYDRA - Ława 120 2SP (12) {połysk}
HYDRA - Półka 160 D (13)
HYDRA - Półka 90 M (14)
HYDRA - Półka 120 S (15)
HYDRA - Stół 190 R (22)
HYDRA - Szafa 90 2D (23) {połysk}
HYDRA - Wieszak L (26)
HYDRA - Witryna 60 1D (27) {połysk}
HYDRA - Witryna 90 2S (28) {połysk}
Przeglądasz 1 do 31 z 31 (1 stron)
Meble System Hydra - 5 kolorów

HYDRA – nowoczesne meble modułowe do salonu i przedpokoju

Meble systemowe HYDRA to połączenie funkcjonalnej stylowości z nowoczesnym designem. Nieco asymetryczny wygląd nadaje wnętrzom oryginalnego charakteru. Spód mebli oraz cały lewy bok są drewniane. Ta swoista opaska przechodzi na górną część mebli, jednak nie zakrywa jej całej. Tworzy to wyjątkowy efekt wizualny, który dodatkowo podkreślają dekoracyjne cokoły. Ławy mają czarne kółka. Całość prezentuje się pozornie prostą formą, jednak różne nieregularności nadają jej oryginalnego wyglądu oraz nieszablonowego designu.

Niektóre meble modułowe HYDRA oprócz szaf i szuflad mają część z półkami. Jest ona wraz z plecami i boczną opaską drewniana. Pozostałe elementy w każdej z pięciu wersji kolorystycznych to biały połysk. Można go połączyć z jasnym drewnem sonoma, złotym craftem, dębem ariston i burgundzkim. Nowocześnie prezentuje się połączenie czerni z bielą. Pozostałe modele są nieco ocieplone drewnem, przez co można je też wkomponować w bardziej klasyczne aranżacje. System mebli HYDRA dobrze pasuje do popularnych wnętrz w stylu skandynawskim.

Meble modułowe HYDRA można dowolnie łączyć, wykorzystując w różny sposób ułożenie lewych, drewnianych boków, tworzyć unikatowe kompozycje. Meble są same w sobie bardzo dekoracyjne. W skład kompletu mebli wchodzi kanapa, która może być dodatkowym siedziskiem w salonie lub przedpokoju.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij