Meble System SMART - 3 KOLORY

Przeglądasz 1 do 15 z 15 (1 stron)
SMART - system szaf oraz komód

SMART - system szaf i komód do urządzenia praktycznej garderoby

System SMART to bardzo praktyczne, a jednocześnie eleganckie meble przeznaczone głównie do takich miejsc jak garderoby, sypialnie oraz przedpokoje, jednak z powodzeniem mogą być zastosowane również w innych miejscach.

Do dyspozycji wszystkich klientów zostały przygotowane dwa bardzo ciekawie zaprojektowane zestawy szaf, które charakteryzują się przede wszystkim wielką przestronnością oraz funkcjonalnością. Z powodzeniem zmieszczą w nich Państwa wszystkie potrzebne rzeczy, bez upychania ich "po kątach".

Decydując się na zestawy z kolekcji SMART, zyskają Państwo nową przestrzeń, w której będą mogli estetycznie uporządkować wszystkie ubrania. Istnieje również możliwość nabycia poszczególnych elementów, takich jak szafy narożne, pół-szafy oraz szafy z lustrami różnej wielkości.

Wszystkie meble cechują się bardzo eleganckim wyglądem i klasycznym, jasnym kolorem, który z pewnością będzie pasował do pomieszczeń zaaranżowanych w każdym stylu - zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij