Meble System MAGI - 4 kolory

Przeglądasz 1 do 8 z 8 (1 stron)
Meble System MAGI - 4 kolory

Nowoczesny system mebli MAGI do salonu

Meble modułowe MAGI to połączenie prostej formy z nutką niesymetrycznej, ale eleganckiej ekstrawagancji. Szafki dostępne w czterech wariantach kolorystycznych mają klasyczne drzwiczki i szuflady. Jednak niektóre z nich w nieregularny sposób te kolory łączą, jak górna część komody czy dolne szuflady szafy oraz szafki stolików RTV. Jednak to właśnie dzięki temu meble systemowe MAGI mogą tworzyć ciekawe i oryginalne kompozycje, w różnym zestawieniu i ułożeniu kolorów. Dodatkowo efektownie prezentują się te niesymetrycznie ułożone części mebli, ponieważ w odróżnieniu od reszty są błyszczące. Szafki stojące mają pasujące do srebrnych uchwytów delikatne nóżki. Całości kolekcji dopełnia przeszklona szafka wisząca i półki.

Meble systemowe MAGI to idealna propozycja do nowoczesnego salonu, w tym minimalistycznego. Dzięki nim można wykreować wyjątkową aranżację meblową. Choć elementów nie jest dużo, to jak wiadomo czasem mniej znaczy więcej i zupełnie wystarczy. Szafki są za to pojemne, więc zapewnią dodatkowe miejsce na przechowywanie. Oprócz nowoczesnych wnętrz, modele z drewnem sprawdzą się do aranżacji klasycznych, a także modnych skandynawskich.

Bardzo efektownie prezentuje się czarny połysk w połączeniu z bielą, ale też ze śliwą. Zestawienie z sonomą ciemną jest nieco spokojniejsze. Biały połysk z kolei z sonomą jasną optycznie rozjaśni wnętrza, a drewno je każdorazowo ociepli.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij