Meble System TURBO - 6 kolorów

Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)
Meble System TURBO - 6 kolorów

Meble systemowe TURBO do salonu

System mebli TURBO to na pierwszy rzut oka prosta klasyka formy. Dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych szafy i szafki są otoczone z boków i na górze innym kolorem. U góry tworzy on szerszy, dekoracyjny pas. Ten pas na dużej szafie oraz regale opada lewą stroną do samego dołu. W przypadku szafki wiszącej jest to strona prawa. Dzięki temu można tworzyć ciekawe kompozycje, odpowiednio zestawiając obok siebie różnie wykończone meble. Ledwie widoczne nóżki pasują do srebrnych uchwytów.

Meble modułowe TURBO to ciekawe połączenia kolorystyczne. Klasyczne zestawienie to kontrastowy czarny połysk z bielą. Biel z sonomą jasną to lekka propozycja rozjaśniająca wnętrza, z sonomą ciemną nieco bardziej wyrazista. Krem i craft tobaco to ciepłe i stylowe zestawienie. Sonoma jasna dobrze kontrastuje w zestawieniu z sonomą ciemną, świetnie ją podkreślając. Śliwa to ciekawa oprawa dla eleganckiej czerni.

Dzięki takiej różnorodności systemowe meble TURBO można dopasować zarówno do wnętrz bardziej klasycznych i rustykalnych oraz pastelowych skandynawskich, jak i do nowoczesnych, w tym minimalistycznych. Elementów do wyboru nie ma dużo, jednak szafki są pojemne, a dekoracyjne obramowanie mebli i tak pozwoli wykreować oryginalne umeblowanie.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij