Meble System BIUROWY dużo kolorów NA ZAMÓWIENIE

System Biurowy AM - Zestaw
System Biurowy AM - Biurko 150 (B-B1)
System Biurowy AM - Biurko 160 (B-B2)
System Biurowy AM - Szafa (B-S1)
Przeglądasz 1 do 38 z 38 (1 stron)
Meble System BIUROWY dużo kolorów NA ZAMÓWIENIE

Przestrzeń biurowa powinna być zagospodarowana w odpowiedni sposób, aby sprzyjała efektywnej pracy za biurkiem. Zarówno biura pracownicze, jak i domowe gabinety należy wyposażać w sprawdzone, dobre jakościowo meble, które przede wszystkim charakteryzują się solidnym wykonaniem. Nie bez znaczenia jest oczywiście również design wybranych elementów, dlatego tym z Państwa, którzy pragną w ciekawy i funkcjonalny sposób urządzić przestrzeń biurową, polecamy poniższą kolekcję. Liczne biurka, szafy, regały i komody zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów, które są gwarantem trwałości, wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia na wiele lat. Łatwe w czyszczeniu i praktyczne meble można w dowolny sposób komponować, tworząc preferowaną całość. Oferujemy szereg interesujących połączeń kolorystycznych, wśród których należy wyróżnić:

- Opcja podstawowa bez dopłaty – bryła jednobarwna jak na zdjęciu: (korpus / front)  biały, szary, akacja, klon, wiąz, sonoma, buk jasny, olcha, grusza, dąb bordo, trufla, lefkas, orzech jasny, cynamon, śliwa, corsico, orzech, wenge, sonoma czekoladowa;

- Opcja za dopłatą: korpus i front w dwóch różnych kolorach (bryła dwubarwna) dostępne z palety dekorów podstawowych.

Zestaw mebli biurowych niewątpliwie doskonale sprawdzi się podczas codziennie wykonywanej pracy, pozwalając na wysoki komfort użytkowania. Proste, a jednocześnie eleganckie meble o ponadprzeciętnej trwałości pozytywnie zaskoczą Państwa swoją funkcjonalnością zarówno w przestrzeni biurowej, jak i mieszkalnej.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij