Nowoczesny system mebli LOFTCRO do salonu, przedpokoju i pokoju młodzieżowego

LOFTCRO - Zestaw nr. 1 - 5 kolorów
LOFTCRO - Zestaw nr. 4 - 5 kolorów
LOFTCRO - Zestaw nr. 6 - 5 kolorów
LOFTCRO - Lustro (11) - 5 kolorów
LOFTCRO - Szafa 90 2D (21) - 5 kolorów
Przeglądasz 1 do 29 z 29 (1 stron)
Meble System LOFTCRO - 5 kolorów

Nowoczesny system mebli LOFTCRO do salonu, przedpokoju i pokoju młodzieżowego

Meble modułowe LOFTCRO jak nazwa wskazuje to nowoczesna propozycja, szczególnie do wnętrz industrialnych. Dzieje się tak za sprawą efektownych, metalowych nóg w formie prostokątnej podstawy. Metal jest elementem często wykorzystywanym w loftowych wnętrzach. Dlatego te meble idealnie się do nich sprawdzą. Przy okazji wniosą sporo stylowej elegancji do wystroju, a modele z drewnem nieco go ocieplą. Te drugie pasują także do wnętrz skandynawskich z dodatkiem czerni.

Meble systemowe LOFTCRO dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych. W czterech odcieniach różnego drewna w połączeniu z bielą oraz zestawienie bieli z czernią. W każdym przypadku metalowe nóżki pozostają czarne, tak jak uchwyty.

System mebli LOFTCRO ma dość prostą formę. To co zwraca uwagę, to widoczne, pionowe odgrodzenie strony prawej i lewej w większości mebli, połączone z obramowaniem u góry i z dołu. Gładkie, laminowane fronty i boki są eleganckie i dodatkowo łatwe do utrzymania w czystości. Jest to istotne, ponieważ w większości meble są białe. Jest to jednak kolor, który wraz z innymi elementami mebli łatwo dopasować do różnej kolorystyki we wnętrzach.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij