Meble System SAM - 6 kolorów

SAM - Zestaw 2 - 6 kolorów
SAM - Biurko 120 (1) - 6 kolorów
SAM - Komoda 125 (2) - 6 kolorów
SAM - Ława 80 (3) - 6 kolorów
SAM - Półka (4) - 6 kolorów
SAM - Regał 90 (5) - 6 kolorów
SAM - Szafa 80 (7) - 6 kolorów
Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)
Meble System SAM - 6 kolorów

Meble modułowe SAM do salonu i pokoju młodzieżowego

Systemowe meble SAM to nieco klasyki w nowocześniejszym wydaniu. Szafki mają dość prostą formę, którą lekko przełamuje połączenie dwóch kolorów w różnych miejscach. Całość podkreślają srebrne, większe uchwyty oraz takie same nieduże nóżki. Najbardziej wyróżnia się ława, ma szerokie nogi oraz półki i szuflady pod blatem.

Elementów w tej kolekcji nie ma zbyt wiele, ale zgodnie z modnym trendem, czasem mniej znaczy więcej. Meble są za to bardzo pojemne i można z nich stworzyć zabudowę meblową także w stylu tradycyjnej meblościanki. Dowolne i odpowiednie zestawienie elementów będzie wyglądać klasyczne, zależnie od kolorystyki mniej lub bardziej efektownie oraz kontrastowo. Dzięki różnym kolorom, system mebli SAM można wpasować we wnętrza nowoczesne i minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne oraz w modne skandynawskie.

Modułowe meble SAM dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych. Nowoczesne jest połączeniu bieli z czarnym połyskiem, nieco cieplejsze bieli z sonomą jasną, tak jak craftu białego z craftem tobaco. Craft złoty i craft tobaco to eleganckie i ciepłe zestawienie. Sonoma jasna z grafitem to dość uniwersalna propozycja do różnych wnętrz. Kontrastowo prezentuje się połączenie czarnego połysku ze śliwą.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij