Meble System OLAF - 6 kolorów

Przeglądasz 1 do 18 z 18 (1 stron)
Meble System OLAF - 6 kolorów

Meble systemowe OLAF do salonu

Modułowe meble OLAF to odrobina retro w nowoczesnym wydaniu. Szafki, regały i półki mają dość prostą formę, jednak to co nawiązuje do retro, to ukośne, czarne nóżki. Dzięki temu w zależności od jednego z sześciu wariantów kolorystycznych, kolekcję można dopasować tak do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Ledwie widoczne są czarne uchwyty, współgrające z nóżkami.

Każda z wersji oprócz całej białej, to połączenie dwóch kolorów, z których jeden to fronty szafek, a drugi to boki mebli oraz wnęki i półki. Przy takiej różnorodności, z mebli można stworzyć bardzo ciekawą i oryginalną kompozycję. Oprócz pełnych komód, pozostałe szafy i szafki łączą zamykane szafki z półkami. System mebli OLAF jest pojemny, do tego jest dużo miejsca na książki czy dekoracje.

Meble systemowe OLAF dostępne są w różnych zestawieniach kolorystycznych. Do wyboru białe meble łączące biel z białym połyskiem. Kontrastowe i nowoczesne jest połączenie czerni z białym połyskiem. Biały połysk i dąb burgundzki to spokojniejsze oraz cieplejsze zestawienie, biały połysk i sonoma jasna to subtelna propozycja do salonu. Tak jak craft biały z craftem tobaco oraz elegancki craft biały z craftem złotym


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij