Meble System KINGA - 6 kolorów

Przeglądasz 1 do 12 z 12 (1 stron)
Meble System KINGA - 6 kolorów

Nowoczesny system mebli KINGA do salonu i pokoju młodzieżowego

Meble modułowe KINGA to połączenie prostej formy z odrobiną niesymetrycznej ekstrawagancji. Większość mebli z tej kolekcji ma zabudowę drzwiową w prostej, klasycznej formie. Regały z kolei mają nieregularnie rozmieszczone szafki, które przeplatane są wnękami z półkami. Szczególnie te asymetryczne regały prezentują się bardzo ozdobnie. Zestawienie różnych mebli z tego systemu tworzy kompozycję, która łączy tradycyjny design z nowoczesnym sznytem, który podkreślają srebrne, metalowe nogi w formie prostokątnej podstawy.

Dzięki takiemu połączeniu można wykreować wyjątkową aranżację meblową. System mebli KINGA z szafką RTV sprawdzi się w salonie, biurko pozwoli wykorzystać go w pokoju młodzieżowym. Komody i regały to dodatkowa przestrzeń na przechowywanie.

Zależnie od jednej z sześciu wersji kolorystycznych, meble systemowe KINGA pasują do wnętrz nowoczesnych, ale też dzięki ociepleniu drewnem do bardziej klasycznych i skandynawskich. Do wyboru są dwa bardziej stonowane warianty, czyli połączenie biel z białym połyskiem oraz nowoczesna czerń z czarnym połyskiem, a także zestawienie bieli z czarnym połyskiem. Pozostałe trzy wersje to biały połysk i drewno sonoma jasna, craft złoty oraz craft tabaco. Wszystkie szafki nie mają uchwytów, otwierane są przez nowoczesny system na dotyk.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij