BOKS – nowoczesne meble modułowe do salonu i przedpokoju

BOKS - Zestaw 1 - 5 kolorów
BOKS - Zestaw 2 - 5 kolorów
BOKS - Zestaw 3 - 5 kolorów
BOKS - Półka 95 (4)
BOKS - Przedpokój 125 3D3D (5)
BOKS - Regał 65 1D (6)
BOKS - Regał 65 2D (7)
BOKS - Stolik RTV 125 1D1S (8)
BOKS - Stolik RTV 165 2D1S  (9)
BOKS - Szafa 90 2D (10)
BOKS - Szafka wisząca 125 1D (11)
BOKS - Witryna 85 2D (12)
BOKS - Witryna 95 3D (13)
Przeglądasz 1 do 16 z 16 (1 stron)
Meble System BOKS - 5 kolorów

BOKS – nowoczesne meble modułowe do salonu i przedpokoju

Meble systemowe BOKS to przykład połączenia futurystycznej nowoczesności z nutką klasyki w stylu retro. Charakterystyczne i przyciągające spojrzenia są tylne ścianki i prawe boki mebli, większe i szersze niż szafki, szuflady oraz półki. Wyglądają, jakby znajdowały się w niepełnym pudełku. Ale właśnie to nadaje tym meblom wyjątkowo oryginalnego wyglądu i nieszablonowego designu.

Całość dodatkowo podkreśla ciekawy kontrast, gdzie tyły i boki mebli są koloru drewna, a umieszczone w nich szafki oraz szuflady białe i czarne. Te dwa kolory można połączyć z drewnem w pięciu wariantach kolorystycznych. Już samo zestawienie bieli i czerni jest kontrastowe, ale nowoczesne, drewno bardzo je ociepla. Wyraźne usłojenie przełamuje laminowaną, elegancką gładkość czerni i bieli.

To co dodatkowo zwraca uwagę to nieco ukośne, widoczne nóżki. Wyraźnie nawiązują do stylu retro. Dzięki nim i drewnu modułowe meble BOKS można dopasować także do wnętrz bardziej klasycznych. Czerń i biel to propozycja do aranżacji nowoczesnych, całość do skandynawskich. Meble modułowe BOKS można dowolnie łączyć, wykorzystując w różny sposób bliskość różnych elementów. Z pewnością te systemy mebli nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego klimatu, całkowicie odmieniając wyobrażenie nowoczesnych mebli. Tak bogate wzornictwo odmieni każde wnętrze.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij