DOLAR – nowoczesne meble modułowe do salonu i przedpokoju

DOLAR - Lustro (9) - 5 kolorów
DOLAR - Wieszak 90 (25)  - 5 kolorów
Przeglądasz 1 do 30 z 30 (1 stron)
Meble System DOLAR - 5 kolorów

DOLAR – nowoczesne meble modułowe do salonu i przedpokoju

Meble systemowe DOLAR łączą w sobie nowoczesny design z odrobiną klasyki w stylu retro. Charakterystyczne dla tej kolekcji mebli są drewniane boki i tylna ścianka, wyższe u góry od szafek i szuflad. Stylowej elegancji nadają łukowate zakończenia ścianek oraz takie samo wgłębienie pośrodku każdego z mebli. Modułowe meble DOLAR dostępne są w 5 zestawieniach kolorystycznych. Cztery to różne odcienie drewna połączone z bielą. Drewniane boki ocieplają całość. mają usłojenie, które dobrze kontrastuje z białymi, laminowanymi szafkami i szufladami. Jeden z modeli jest cały biały.

Meble systemowe DOLAR prezentują się dość nowocześnie i do takich wnętrz pasują. Jednak ukośne i widoczne, czarne nóżki wyraźnie nawiązujące do stylu retro. Dlatego ten system mebli pasuje również do bardziej klasycznych aranżacji. Kolorystycznie to świetna propozycja do popularnych wnętrz skandynawskich.

Meble modułowe DOLAR można dowolnie zestawiać, tworząc efektowne kompozycje do salonu lub pokoju młodzieżowego. Kolekcja ma w składzie również lustro, wraz z szafką, komodą i wieszakiem sprawdzi się w przedpokoju. Połączenie bieli i drewna można dopasować do różnych aranżacji.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij