Meble System STEFI - 6 kolorów

Przeglądasz 1 do 7 z 7 (1 stron)
Meble System STEFI - 6 kolorów

Systemowe meble STEFI

Meble modułowe STEFI to klasyczna, ale stylowa prostota formy. Wyróżnia je dwukolorowy design, gdzie jeden z kolorów ma formę ozdobnego pasa lub jest wykorzystany na szufladach. Wygląd podkreślają dość duże, srebrne uchwyty. Tak kolekcja mebli to niewiele elementów, ale jest kilka pojemnych szaf i szafek, z których można stworzyć ciekawą kompozycję.

Różne warianty kolorystyczne sprawiają, że system mebli STEFI prezentuje się bardziej nowocześnie lub bardziej klasycznie i ciepło. Dobrze sprawdzi się i w tradycyjnej aranżacji, ale również prostej i minimalistycznej. Modele z grafitem świetnie pasują do wszelkich szarości i stylu industrialnego. Drewniane struktury ocieplają wnętrza, meble z sonomą ciemną to propozycja do ciemniejszych wnętrz z drewnem w stylu rustykalnym. Jaśniejsze zestawienia sprawdzą się w popularnym stylu skandynawskim.

Meble systemowe STEFI dostępne są w sześciu wariantach zestawienia kolorów. Nowocześnie wygląda połączenie czarnego połysku z bielą, subtelnie biel z sonomą jasną. Uniwersalne są craft biały łączony z grafitem, a craft tobaco z kremem to ciepłe barwy. Bardziej kontrastowa jest sonoma jasna z sonomą ciemną, jeszcze wyrazistszy czarny połysk ze śliwą.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij