Meble System KLARK - 5 kolorów

Przeglądasz 1 do 15 z 15 (1 stron)
Meble System KLARK - 5 kolorów

Systemowe meble KLARK do salonu i przedpokoju

Meble modułowe KLARK to nowoczesna kolekcja z nutką asymetrii, która nadaje całości oryginalnego i nietuzinkowego designu. Wszystkie pięć wariantów kolorystycznych to połączenie drewnianych boków, wierzchów i półek, z białymi taflami drzwiczek oraz szuflad. Klasyczną prostotę formy mocno przełamują czarne listwy, okalające niektóre szafki, szuflady i półki. To połączenie dwóch lub trzech linii w formie schodka lub litery L. Ich nieco niesymetryczny układ na różnych meblach sprawia, że kompozycja nabiera głębi i wyjątkowego charakteru. Całości dopełniają widoczne, czarne nogi. Są proste, jednak lekko przywodzą na myśl meble w stylu retro.

System mebli KLARK to designerska propozycja do eleganckiego salonu oraz przedpokoju. To nowoczesne meble idealne do takich aranżacji oraz do stylu skandynawskiego. Spory dodatek drewna sprawia, że można je również skomponować z bardziej klasycznymi wnętrzami.

Meble systemowe KLARK dostępne są w zestawieniu bieli z sonomą jasną, z dębem ariston oraz drewnem craft złoty, tabaco i burgundzki. Dzięki temu odcień drewna można dopasować do kolorystyki wystroju i innych dodatków w pomieszczeniu. Wyraźne usłojenie drewna dobrze kontrastuje z laminowaną bielą, podkreśloną czarnymi elementami


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij