Meble System VENOM - 6 kolorów

VENOM - Zestaw 3 - 6 kolorów
VENOM - Zestaw 9 - 6 kolorów
VENOM - Ława 90 (2) - 6 kolorów
VENOM - Półka D (3) - 6 kolorów
VENOM - Regał RTV (4) - 6 kolorów
VENOM - Szafa 60 1D (6) - 6 kolorów
VENOM - Witryna 60 (8) - 6 kolorów
VENOM - Półka M (12) - 6 kolorów
VENOM - Regał 60 (13) - 6 kolorów
Przeglądasz 1 do 25 z 25 (1 stron)
Meble System VENOM - 6 kolorów

System mebli VENOM do salonu

Modułowe meble VENOM to ponadczasowa klasyka formy, ale w nowoczesnym wydaniu. Oprócz tradycyjnych, zamykanych szaf i komód, mamy tu regały łączące zamknięte szafki z półkami. Taka jest również ława. Ciekawym elementem tej kolekcji mebli są stoliki RTV i szafki wiszące, które składają się z dwóch elementów. Dzięki takiej różnorodności można tworzyć ciekawe i oryginalne kompozycje meblowe.

Charakterystyczne dla tych mebli w dwóch kolorach, jest swoiste obramowanie dookoła jedną z barw, która powtarza się też we wnękach. Wszystkie drzwiczki są w innym kolorze. Ozdobnym elementem są większe, srebrne uchwyty. Zależnie od zestawienia kolorystycznego, system mebli VENOM można wkomponować w niemal każdy styl aranżacyjny, od nowoczesnego po klasyczny.

Meble systemowe VENOM dostępne są w sześciu zestawieniach kolorystycznych. Najdelikatniejsze jest połączenie białego połysku z sonomą jasną, nieco wyrazistsze białego połysku z dębem burgundzkim. Craft biały z craftem złotym to elegancka propozycja do stylowego salonu. Sonoma jasna i sonoma ciemna to cieplejsze połączenie. Kontrastowy i nowoczesny jest czarny połysk z bielą. Czarny połysk jest również dobrze podkreślony w zestawieniu ze śliwą.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij