Meble System NORA - 6 kolorów

Przeglądasz 1 do 20 z 20 (1 stron)
Meble System NORA - 6 kolorów

Meble systemowe NORA do salonu, przedpokoju i pokoju młodzieżowego

System mebli NORA to nieszablonowa propozycja dla osób, które od swoich wnętrz oczekują czegoś więcej niż przeciętność. Połączenie nowoczesności z klasyką to już dużo, a do tego sporo ekstrawagancji sprawia, że te meble wychodzą poza schematy. Wszystkie szafy, szafki, komody, regały i biurko złożone są z dwóch lub trzech odrębnych części, wyglądających jakby pochodziły z innego mebla. Jednak właśnie to nadaje tej kolekcji niepowtarzalnego i wyjątkowo oryginalnego designu.

Meble modułowe NORA mają sześć wariantów kolorystycznych, wszystkie łączą się z bielą. Szafki mają część o prostej bryle, która zamknięta jest w czarnej lub drewnianej oprawie. Drzwiczki i szuflady są białe, wnęki i półki ciemne. Po jej bokach lub z jednej strony znajduje się druga, biała część z ciemną otoczką u góry, na ukośnych nóżkach w stylu retro. To połączenie wydawać by się mogło całkiem innych mebli, wygląda jednak bardzo efektownie. Ta różność designu nieco znika, kiedy tworzymy kompozycję z kilku różnych mebli. Uzupełni ją jeszcze dodatkowa dawka ekstrawagancji w postaci rozkładanego regału z półkami. Jego biała część może pozostać wsunięta w ciemną lub być dowolnie wysunięta. To wyjątkowo nietuzinkowy mebel, a całą kolekcję zamykają półki wiszące, również o nietypowym układzie brył. Ta kolekcja to kwintesencja wzniesienia się poza utarte schematy.

Połączenie nowoczesności z nutką retro oraz drewnem pozwala wkomponować meble systemowe NORA do różnych wnętrz. Biel jest tu łączona z czernią oraz pięcioma różnymi drewnami. Czarno- białe meble są bardzo nowoczesne, nieco mniej kontrastowa jest biel z sonomą ciemną. Cieplejsze jest zestawienie z craftem tobaco oraz z dębem artisan. Biel ze złotym craftem prezentuje się elegancko, a z sonomą jasną subtelnie i stylowo.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij