SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

SZAFY PRZESUWNE

SZAFY PRZESUWNE

        Dużą zaletą szaf przesuwnych jest ich piękny wygląd. Takie szafy posiadają bardzo atrakcyjne fronty, które mogą być wykonane zarówno ze szkła jak i płyty laminowanej ozdobionej lacobelem lub lustrem. Jak najbardziej można więc dzięki takim szafom w piękny sposób ozdobić swoje pomieszczenie, które będą się prezentowało w bardziej atrakcyjny sposób. Szafy przesuwne zazwyczaj są sporych rozmiarów. Warto takie szafy umieszczać na całej długości ściany. Dzięki temu, będą się one mogły prezentować w bardzo dobry sposób. Będziemy mogli w pokoju posiadać mini garderobę. W takiej sytuacji, jak najbardziej wszystkie rzeczy będzie można tam poukładać bez żadnych problemów. Szafy przesuwne, jeśli tylko zostaną w odpowiedni sposób skonstruowane, na pewno będą działały jak należy i nie będziemy mieli z nimi żadnych, nawet najmniejszych problemów. Uzyskać będzie można z takiego faktu wysokie zadowolenie. Szafy przesuwne warto wprowadzać do pomieszczeń, jeśli tylko ma się na to odpowiednio dużo miejsca.

Do  szaf na zamówienie lub z długim terminem oczekiwania wymagamy zadatku w wysokości 20 % wartości produktów.