SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

MEBLE MŁODZIEŻOWE i DZIECIĘCE

Meble młodzieżowe powinny być przede wszystkim meblami użytecznymi. Takie też zresztą są i meble, jakie mamy do zaproponowania w Naszym sklepie internetowym. Pokój dziecięcy czy pokój młodzieżowy, który zostanie zaopatrzony w Nasze meble będzie natychmiastowo prezentować się ciekawiej. Są to modele interesujące, zarówno pod kątem designu, jak i kolorystyki. Wiemy, że dla młodych osób liczy się nie tyle elegancja, co wygoda, w związku z tym zestawy mebli, jakie mamy do zaoferowania są maksymalnie funkcjonalne. Ich projekt jest na tyle innowacyjny, że każda młoda osoba bez trudu wybierze ten system meblowy, jaki przypadnie jej do gustu w największym stopniu. Pokój dziecięcy bądź młodzieżowy, wyposażony w meble z Naszego sklepu będzie miejscem, w którym każdy nastolatek będzie potrafił poruszać się bez problemu. Na dodatek, te komplety mebli, jakie mamy do zaoferowania są na tyle uniwersalne, że zarówno chłopcy, jak i dziewczyny znajdą coś, co będzie odpowiednie pod ich konkretne potrzeby.
Internetowy sklep meblowy WIKI MEBLE zaprasza!

Szukaj w podkategoriach