MEBLOŚCIANKI POKOJOWE


KANTON - Meblościanka (10)
POWER I - zestaw 4

POWER I - zestaw 4

2.294,00 zł

Przeglądasz 1 do 2 z 2 (1 stron)

Meblościanki pokojowe

Meblościanka kojarzy się z czasami, kiedy nie za bardzo można było dostać inne meble, więc w każdym domu czy mieszkaniu umeblowanie było często takie same. Jednak dzisiejsze wzornictwo i nowoczesny design zupełnie odmieniły charakter tych tradycyjnych mebli. Dzięki temu nowoczesne meblościanki mogą stanowić praktyczny, a jednocześnie dekoracyjny element wystroju wnętrz. Różne kształty, wzory i kolory umożliwiają dopasowanie ich do małych pomieszczeń, jak również dużych przestrzeni, a także różnych stylów oraz potrzeb. Meblościanki pokojowe dostępne są w tak wielu wariantach, że można wygodnie dobrać je do każdego rodzaju pomieszczenia.

Meblościanka do pokoju

Meblościanka może mieć bardzo różny wygląd oraz zastosowanie. Dla miłośników bardziej symetrycznych rozwiązań idealne będą meblościanki regularne. Składają się z wielu połączonych elementów jak szafy, komody i półki. Ze względu na rozmiar sprawdzają się na większych powierzchniach, na nieco mniejszych z kolei pozwolą zaoszczędzić miejsce. Meblościanki regularne

Dla osób ceniących sobie różnorodność dostępne są meblościanki nieregularne. Możliwość doboru różnej wielkości szaf, komód, regałów i półek sprawia, że najlepiej nadają się do małych pomieszczeń, umożliwiając funkcjonalną zabudowę przestrzeni.

Meblościanki systemowe to duża dowolność w aranżacji wnętrz. Możliwość dowolnego łączenia elementów i ich układu sprawia, że można stworzyć całkowicie indywidualne umeblowanie każdego pomieszczenia. Meble modułowe pozwalają na zabudowę nietypowych czy niewymiarowych przestrzeni zgodnie z własnymi potrzebami.

Do pokoju młodzieżowego i dziecięcego idealnie nadają się meblościanki z biurkiem. Zestawy zawierają wszystkie potrzebne meble do przechowywania i nauki czy zabawy.
Meblościanka z biurkiem sprawdzi się też jako umeblowanie salonu, jeśli potrzebna jest pracownia.

Umeblowanie z Wiki Meble

Szeroki asortyment Wiki Meble umożliwia dobór mebli do własnych potrzeb i gustu.

Nasz sklep internetowy z meblami oferuje zarówno nowoczesne meblościanki, jak również bardziej tradycyjne modele. Różna wielkość, wzory i kolory sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie zgodnie z potrzebami i ulubionym stylem. Meblościanki regularne i o różnych kształtach, zestawy systemowe i z biurkiem pozwolą szybko oraz wygodnie umeblować różne pomieszczenia.

Wiki Meble to bogaty asortyment i wzornictwo zaprojektowane w różnych stylach, co umożliwia dopasowanie meblościanek do każdego wystroju. Kompleksowa oferta i możliwość wyboru różnych wzorów pozwoli umeblować pomieszczenie zgodnie z jego wielkością i potrzebami.

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów uznanych firm, produkujemy też meble na wymiar ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Nasze meble to gwarancja nowoczesnej technologii produkcji, a także najwyższej jakości wykonania z dbałością o każdy szczegół. Piękne i trwałe meble oraz zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij