Szafy przesuwne ZUZIA

System szaf przesuwnych ZUZIA z systemem jezdnym SEVROLL


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)
System szaf przesuwnych ZUZIA z systemem jezdnym SEVROLL

System szaf przesuwnych ZUZIA z systemem jezdnym SEVROLL

Gotowe szafy przesuwne to przemyślane rozwiązanie optymalnie zaprojektowane przez specjalistów. Szafy z drzwiami przesuwnymi są bardzo pojemne i praktyczne, dodatkowo dzisiejsze wzornictwo sprawia, że mogą być dekoracyjnym elementem wystroju, ponieważ wyglądają bardzo elegancko.

Wielkość, kolorystykę i ogólny wygląd można dobrać do przestrzeni, stylu wnętrz oraz naszych gustów i potrzeb. Najczęściej szafa przesuwna znajduje wygodne zastosowanie w przedpokoju i sypialni. Szafy zwykle mają drążki, półki i szuflady lub kontenerki, dzięki czemu można wygodnie posegregować wszystkie rzeczy i łatwo je znaleźć.

Istotna jest oczywiście dostępna przestrzeń, szafy przesuwne mają tą zaletę, że drzwiczki nie zabierają dodatkowego miejsca. Jest to szczególnie istotne w małych przedpokojach i sypialniach czy wąskich korytarzach. Dodatkową oszczędnością jest wykorzystanie powierzchni frontów na lustro. Szafa z lustrem jest praktyczna, optycznie powiększa  również przestrzeń.Szafy z przesuwnymi drzwiami sprawdzą się także w dużych pomieszczeniach. Cała ściana w sypialni czy przedpokoju zabudowana nimi prezentuje się bardzo efektownie. Zapewni to dużo miejsca na przechowywanie wszystkiego.

Niektórzy producenci szaf przesuwnych oferują możliwość indywidualnej konfiguracji wnętrza co do ilości drążków, półek i szuflad. Jest to praktyczne i pozwala dostosować szafę do własnych potrzeb. Wystarczy wziąć pod uwagę co będziemy w szafie przechowywać, czyli jakiego wyposażenia potrzebujemy więcej.
Szafy przesuwne ZUZIA z systemem jezdnym SEVROLL

System szaf przesuwnych Zuzia to eleganckie, klasyczne modele z wieloma możliwościami w kwestii wyglądu frontów, kolorów i układu wnętrza.

Szafy Zuzia dostępne są w szerokościach 80-400cm, 1wysokościach 200 -250 cm w różnych zestawieniach. Głębokość 60 cm można zmienić, dostępne są fronty z lustrem. Do wyboru jest 12 kolorów frontów i korpusów, które można dowolnie łączyć.


Szafy przesuwne Zuzia są wykonane z solidnej polskiej płyty laminowanej Pfleiderer grubości 18mm, okleina to PCV lub ABS. Zastosowano komfortowy, łożyskowany, metalowy i bezawaryjny system jezdny frontów przesuwnych firmy SEVROLL. Przez całą długość frontów są aluminiowe rączki krawędziowe. Istnieje możliwość wykonania nadstawki szafy przesuwnej oraz kontenerka.


Dostępne modyfikacje to głębokość, lustra oraz ozdobne listwy o różnym układzie. Można dobrać dodatkowe drążki, półki i liczbę szuflad w kontenerkach. Do wyboru są też uchwyty i maskownica prowadnicy górnej.


Dokładnej konfiguracji można dokonać wybierając żądane parametry w opcjach.


Szafy z drzwiami przesuwnymi Zuzia dzięki indywidualnej konfiguracji można całkowicie dopasować do naszych oczekiwań i potrzeb. Własny dobór wszystkich parametrów pozwala na stworzenie szafy, z której korzystanie będzie wygodne i funkcjonalne.


Nasz sklep internetowy z Meblami Wiki Meble zapewnia najwyższej jakości produkty i atrakcyjną cenę. Najważniejszy jest piękny wygląd i trwałość mebli oraz zadowolenie klientów.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij