Zestaw SAMBA - 3 kolory

SAMBA Zestaw 1

SAMBA Zestaw 1

955,00 zł

SAMBA Zestaw 2

SAMBA Zestaw 2

750,00 zł

SAMBA Zestaw 3

SAMBA Zestaw 3

1.105,00 zł

SAMBA Zestaw 4

SAMBA Zestaw 4

1.265,00 zł

SAMBA Zestaw 5

SAMBA Zestaw 5

1.265,00 zł

SAMBA Zestaw 6

SAMBA Zestaw 6

1.105,00 zł

Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)
Zestaw SAMBA - 3 kolory

Meble z systemu Samba przeznaczone są do salonu lub pokoju dziennego. Wyróżniają się różnorodną kolorystyką, prostymi metalowymi okuciami oraz ponadczasowym stylem, który pasuje do każdego wnętrza.

W komplecie znajduje się niski i szeroki stolik RTV z dwoma zamykanym szafkami oraz dwoma otwartymi półkami na sprzęt elektroniczny. Doskonale komponuje się z nim komoda 1D S3, która ma zamykaną szafkę i trzy otwarte półki oraz niska komoda 2D2SZ S5, w której znajdują się dwie szuflady, dwie otwarte półki i dwie zamykane szafki po bokach. W systemie jest również prosta ścienna półka oraz nieco bardziej efektowna i pojemna półka wisząca z czterema przegródkami. Znacznie większa jest natomiast szafka wisząca, która ma jedne drzwiczki oraz jest częściowe przeszklenie.

W komplecie mebli znajduje się również dwudrzwiowa szafa z miejscem na wieszaki oraz górną półką wewnątrz. Bardzo funkcjonalnym meblem jest także wysoki regał, którego jedna strona jest zamykana drzwiami, a druga ma cztery otwarte półki na drobiazgi.

Wszystkie meble systemu SAMBA


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij