Meble System KITKU - 6 kolorów

Przeglądasz 1 do 13 z 13 (1 stron)
Meble System KITKU - 6 kolorów

Meble systemowe KITKU do pokoju młodzieżowego

Meble modułowe KITKU są idealną propozycją do pokoju młodzieżowego i dziecięcego. W kolekcji znajduje się biurko oraz łóżko w dwóch wersjach, pojedynczej i podwójnej, wysuwanej. Meble zapewniają dużo miejsca do przechowywania ubrań, zabawek, książek i innych rzeczy. Pudełkowe półki to modny i efektowny element całej kompozycji oraz dodatkowe miejsce na książki.

Kilka wariantów kolorystycznych pozwala dopasować system mebli KITKU do aranżacji nowoczesnych. Pastelowe kolory i drewno z kolei to propozycja do wnętrz także bardziej klasycznych oraz modnych skandynawskich. Każdorazowo drewniane boki, tyły i półki, także w wersji biały craft, połączone są z innym kolorem drzwiczek oraz szuflad. Kompozycję uzupełniają efektowne, szare prostokątne uchwyty.

Systemowe meble KITKU dostępne są w sześciu zestawieniach kolorystycznych. Stylowo prezentuje się biały craft z szarością oraz biel z sonomą jasną i dębem ariston, jak również craft biały z craftem złotym. Świetna propozycja dla dzieci i młodzieży to cieniowane połączenie sonomy jasnej z lawendą i fioletem oraz z błękitem i niebieskim. Te dwie wersje mają ciemniejsze dolne szuflady, a jaśniejsze górne szuflady lub szafki. Jest to bardzo efektowne wizualnie.Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij