SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw ISAAK

Zestaw ISAAK

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnych, ciekawie zaprojektowanych i niebanalnych mebli, które doskonale nadadzą się do salonu, pokoju młodzieżowego bądź pokoju dziennego, serdecznie zachęcamy do poznania kolekcji ISAAK. Meble systemowe, które przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji to przede wszystkim świetle połączenie oryginalnego designu, dobrych gatunkowo materiałów wykorzystanych do produkcji, a także solidnego i bardzo starannego wykonania. Zestaw ISAAK z pewnością trafi w gusta wszystkich osób, które aranżują swoje wnętrza w stylu nowoczesnym, modernistycznym. Decydując się na zakup tego systemu, mają Państwo możliwość wyboru jednej z dwóch wersji kolorystycznych, które przygotowaliśmy, uwzględniając zróżnicowane gusta naszych klientów. Zestaw ISAAK dostępny jest w wariantach: biały/biały połysk+jasny beton a także antracyt / antracyt połysk+jasny dąb san remo. Wszystkie meble w zestawie są bardzo pojemne i funkcjonalne, dlatego z pewnością będą Państwu doskonale służyć przez wiele lat.

Brak produktów w kategorii.