Materace KIESZENIOWE

Materace KIESZENIOWE

Materace dwustronne - KIESZENIOWE

Sypialnia to miejsce odpoczynku i regeneracji. Najważniejszym meblem tego pomieszczenia jest łóżko. Z kolei o wygodzie łóżka decyduje odpowiedni materac. Proponujemy materace ze sprężynami kieszeniowymi, które zapewniają maksymalny komfort i są gwarancją dobrego snu.
Oferowane przez nas materace są bardzo innowacyjne. Zostały zbudowane ze specjalnych sprężyn kieszeniowych, odseparowanych od siebie, co sprawia, że nie wydają irytujących dźwięków. Poza tym, sprężyny nie łączy drut, jak we wcześniejszych modelach, dzięki czemu udało wyeliminować się tzw. "efekt fali" - użytkownik materaca nie odczuwa już ruchów i wiercenia się drugiej, cięższej od siebie osoby. Teraz już nic nie wybudza go ze snu: ani dźwięki, ani zmiany pozycji ciała partnera.
Nasz materac kieszeniowy zapewnia także równomierne podparcie ciała. Sprawia, że sen zyskuje na jakości, pozwala na relaks mięśni po intensywnym dniu. W naszej ofercie znajdują się materace różnych rozmiarów, dopasowanie ich do wymiarów łóżka nie sprawi więc problemów. Cechują się uniwersalizmem: mogą być stosowane w sypialni, ale też w pokojach gościnnych, dziecięcych czy młodzieżowych. Świetnie sprawdzą się także w przypadku seniorów, którzy borykają się z wieloma dolegliwościami mięśni i stawów.
Materace powstały w oparciu o nowoczesną technologię. Zadbaliśmy o każdy szczegół i starannie dobraliśmy takie elementy jak pianka, pokrowiec i sprężyny. Dodatkowym atutem materacy jest to, że są hipoalergiczne. Przede wszystkim są jednak gwarancją zdrowego i regenerującego snu.


Dostawa naszych materacy jest darmowa!
 

Jaki materac wybrać?

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij