Meble System Lanco - Szybka Wysyłka

LANCO – Półka biała
LANCO – Półka czarna
Przeglądasz 1 do 34 z 34 (1 stron)
Lanco - System mebli młodzieżowych

Meble do salonu i pokoju młodzieżowego w połysku

System LANCO to nowoczesne rozwiązanie kierowane do młodych, pełnych zapału osób, których celem jest stworzenie modnego i komfortowego pomieszczenia.

Do dyspozycji klientów naszego sklepu internetowego są meble w kilku odmiennych wersjach kolorystycznych. Dużym zainteresowaniem cieszy się połączenie: biały / czarny. Idealnie sprawdzi się w modernistycznych, nieco surowych wnętrzach. Inną propozycją jest zestawienie kolorów: czarny / biały . To rozwiązanie, które z pewnością spotka się z uznaniem osób niebojących się podejmować odważnych decyzji, ceniących sobie oryginalne i wyraziste kompozycje. Trzecia dostępna kolorystyka to: biały / dąb złoty – opcja skierowana do klientów prowadzonego przez nas sklepu internetowego, którzy są zwolennikami jasnych barw. Dzięki nim w prosty sposób można rozświetlić każdą przestrzeń.

Meble są pakowane wraz z instrukcjami oraz okuciami i przeznaczone do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty. Elementy charakteryzują się uniwersalnością, można je ustawić na nóżka oraz powiesić na ścianie. W ramach tej zjawiskowej kolekcji możemy zaoferować komody, półki oraz meblościanki, które najlepiej sprawdzą się w salonach, pokojach młodzieżowych oraz sypialniach. Atrakcyjny wygląd mebli łączy się w tym wypadku z solidnym wykonaniem, dzięki któremu nasi klienci mają pewność trwałych i wytrzymałych elementów.

Kolekcja należy do chętnie wybieranych przede wszystkim ze względu na swoją kolorystykę. Jest ona z pewnością największym, chociaż nie jedynym atutem prezentowanego systemu. Kolekcja LANCO wyróżnia się na tle innych rozwiązań nowoczesnym designem, a także ponadczasowym charakterem mebli.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij