Meble System MACIEK

MACIEK - Komoda K2D4SZ-120 - DOSTĘPNA OD ZARAZ
MACIEK - Komoda RTV 150 - DOSTĘPNA OD ZARAZ
MACIEK - Panel półka - DOSTĘPNA OD ZARAZ
MACIEK - Półka wisząca  - DOSTĘPNA OD ZARAZ
MACIEK - Witryna 2D - DOSTĘPNA OD ZARAZ
MACIEK - Ława 60 - DUŻO kolorów
MACIEK - Ława 90 - DUŻO kolorów
MACIEK - Ława 120 - DUŻO kolorów
MACIEK - Witryna 2D - DUŻO kolorów
MACIEK - Witryna 4D - DUŻO kolorów
Przeglądasz 1 do 28 z 28 (1 stron)
Meble System MACIEK - DUŻO kolorów

System mebli MACIEK do salonu

Meble modułowe MACIEK to oryginalna propozycja z nutką ekstrawagancji. Jest to połączenie drewnianych frontów szafek i frontów, z czarnymi lub białymi bokami i wierzchami oraz uchwytami. Boczne ścianki mają pośrodku część drewnianą, ich dół stanowi nieduże nóżki. Dodatkowym elementem jest niewielki cokół pośrodku szerszych mebli.

Całość prezentuje się dynamicznie, a jeszcze więcej urozmaicenia do kompozycji mebli wnoszą moduły z kwadratowymi przeszkleniami. System mebli MACIEK od razu przyciąga uwagę bogactwem formy i ozdobnym charakterem, dzięki wyraźnemu usłojeniu połączonemu z gładką czernią i bielą. Są one dostępne w zestawieniu z ciepłym drewnem lancelot lub lefkas, ciemnym orzechem ecco, jasnym dębem aristan bądź szarawym dębem canyon. Są również warianty całe czarne lub białe. Dzięki temu systemowe meble MACIEK można dopasować do różnych stylów aranżacji wnętrz.

To wyjątkowo dekoracyjne meble, które lepiej sprawdzą się w salonie nie zarzuconym wieloma innymi elementami. Meble są na tyle dekoracyjne same w sobie, że nie potrzebują wielu dodatkowych ozdób. Propozycja dla osób odważnych, które lubią wyróżniać się swoimi wnętrzami. Tym bardziej, że meble systemowe można dowolnie zestawiać w oryginalne kompozycje, a także przestawiać i zmieniać aranżację.


 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij