Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

SZAFY UCHYLNE

SZAFY UCHYLNE

Szafy z otwieranymi drzwiami są o tyle funkcjonalne, że bez żadnych problemów można z nich korzystać.
Są to szafy, w których również mamy bardzo dużo miejsca ze względu na to, że drzwi otwierają się na zewnątrz. Ważne jest, aby nabywać szafy uchylne, które w drzwiach posiadają dobre zawiasy. Dzięki temu, nie będzie żadnego niebezpieczeństwa związanego z ewentualnym wypadnięciem takich drzwi. Poza tym nie będą one skrzypiały, jeśli zawiasy będą dobrej jakości. Jak najbardziej uzyskać będzie można dzięki temu wysokie zadowolenie z takiej sytuacji. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej. Tego typu produkty wyposażone są w różną ilość drzwi. Wszystko zależy od tego, jakie w tej kwestii mamy zapotrzebowanie oraz ile mamy miejsca w pokoju. Ważne jest, aby dobrać szafę uchylną do miejsca w pokoju. Jeśli nie mamy go zbyt wiele, nie powinniśmy się decydować na wielką szafę, która zajmowała będzie całą naszą przestrzeń. Warto podejść do tego z odpowiednim rozsądkiem i rozwagę, aby wszystko było odpowiednio dopasowane.

Do  szaf na zamówienie lub z długim terminem oczekiwania wymagamy zadatku w wysokości 20 % wartości produktów.