SZAFY NAROŻNE

ADAM – Szafa Narożna 85x204
APETITO - Szafa Narożna (2)
BOTA M - Szafa narożna (16)
COMO CM02 90 szafa narożna
GIT - Szafa narożna 87 x 191 2D (2)
GOSIA Gszafa narożna 80 x 189  (26)
GULIVER - Szafa Narożna (2)
MEGA  - Szafa narożna 85 x 212 (8)
MOBI - Szafa narożna 95  x 195 (M01)
NANO - Szafa narożna (1)
NEO SZAFA 80 x 100  NSZNAR
NEXT - Szafa narożna 90 x 195  (NX 2)
NICO - Szafa narożna 87 x 87  (2)
OCEANIK - Szafa 110 x 200 OSZNAR
OPTIMO  - Szafa narożna 95 x 213  (4)
Planet Szafa narożna 135 x 190 PL1L
Planet Szafa narożna 135 x 190 PL1P
Planet Szafa narożna 90 x 190 PL2L
Planet Szafa narożna 90 x 190 PL2P
REST - Szafa narożna 1D (14)
ROSSA - Szafa  narożna 85 (22)
TABLO - Szafa narożna 95 x 195  (TA 2)
TESSA M - Szafa narożna (16)
TRAFIKO - Szafa narożna (2)
TREND - Szafa narożna (A)
Przeglądasz 1 do 54 z 54 (1 stron)
SZAFY NAROŻNE

Szafy narożne to hit ostatnich lat. Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności oraz niebanalnej formie, która świetnie sprawdza się w pokojach o minimalistycznym charakterze. Przedstawiamy szeroki wybór szaf narożnych. Nasza bogata oferta sprawia, że bez problemu odnaleźć w niej można szafę swoich marzeń.
Oferujemy szafy narożne do sypialni. Są one bardzo pojemne i pozwalają w skuteczny sposób porządkować poszczególne ubrania bądź inne elementy garderoby. Szafa narożna może zostać także wstawiona do pokoju dziecka, które zyska modnego i niebanalnego charakteru. Także szafy młodzieżowe zaskakują swoją oryginalnością. Każdą z szaf bez problemu dopasować można do reszty mebli. Są one dostępne w naszym sklepie w zróżnicowanej kolorystyce, sprzedajemy m.in. szafy białe, czarne, beżowe, brązowe, miodowe, kremowe oraz szafy dwukolorowe, np. beżowo-brązowe i czarno-białe.
Nasze szafy mogą być przesuwane bądź otwierać się w tradycyjny sposób. Ponieważ rozmiar szafy jest uzależniony od wielkości pomieszczenia, w ofercie posiadamy szafy duże i małe, o różnych wymiarach. Oferujemy szafy jedno- bądź dwudrzwiowe, z szufladami bądź bez. Niektóre z szaf posiadają dodatkowe półki.
Szafy narożne wykonane są w różnych stylach. Sprawdzą się w pokojach o eleganckim wystroju, jak również w pomieszczeniach stawiających na nowoczesność, design i niebanalne rozwiązania. Ich solidne wykonanie gwarantuje wytrzymałość oraz długość użytkowania. Dodatkowo, nasze szafy są tanie - niska cena i wysoka jakość szaf wyróżniają nas na rynku. Niezależenie od tego, czy szafa jest potrzebna do pokoju dziecięcego, do sypialni bądź salonu, warto zapoznać się z naszą ofertą. Różnorodność kształtów, designu, kolorystki oraz detali jak np. uchwytów sprawiają, że każdy może znaleźć w naszym sklepie coś dla siebie. Zachęcamy do zakupów wszystkie osoby, które cenią sobie solidność wykonania oraz interesujący wygląd mebli. Zapraszamy również do kontaktu w przypadku zapytań o montaż czy możliwość zmiany w wyglądzie poszczególnych szaf.

Do  szaf na zamówienie lub z długim terminem oczekiwania wymagamy zadatku w wysokości 20 % wartości produktów.


Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij