SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

DODATKI do szaf (oświetlenie,kontenerki, kosze itp.)

DODATKI do szaf (oświetlenie,kontenerki, kosze itp.)

Szafy to jedne z najpotrzebniejszych mebli w naszym domu. Znajdują się głównie w garderobach, jednak w wielu przypadkach mają również swoje miejsce w innych pomieszczeniach, na przykład korytarzach, sypialniach czy pokojach dziennych. Aby dobrze wyposażyć nasze szafy i sprawić, żeby stały się jak najbardziej pojemne oraz funkcjonalne, powinniśmy zaopatrzyć się w praktyczne dodatki do szaf. Wśród naszego bogatego i zróżnicowanego asortymentu znajdą Państwo wiele artykułów, które pozwolą na dobre wyposażenie każdego rodzaju szafy. Dysponujemy praktycznymi kontenerkami, które nie zajmują dużo miejsca, a są w stanie pomieścić wiele produktów. Ponadto oferujemy naszym klientom praktyczne półki wiszące oraz ciekawie zaprojektowane oświetlenie typu LED, które oprócz funkcji praktycznych posiada również wiele walorów wizualnych. Dodatki do szaf znajdujące się w naszej ofercie są bardzo dobrej jakości, co zapewnia im długą żywotność. Dzięki nim w prosty sposób uczynią Państwo każdą szafę jeszcze bardziej funkcjonalną.

Kontenerek z szufladami do szaf

Kontenerek z szufladami do szaf Wymiary (wys. x szer. x gł.): 55 x 51 x 51 cm   Dostępny w kolorach:  d..

175,00 zł
Netto: 142,28 zł

Oświetlenie LED do szafy

Oświetlenie LED do szafy W skład zestawu wchodzą: -oświetlenie LED do szafy - 2szt -zasilacz Oświetlenie LE..

60,00 zł 120,00 zł
Netto: 48,78 zł

TRIO Kontenerek (12)

TRIO  Kontenerek (12) Wymiary (wys x szer x gł): 65 x 40 x 40 cm Dostępny w kolorach (korpus / front):&nb..

184,00 zł
Netto: 149,59 zł
Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)