SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble Sypialnia INDIANA - 3 kolory

Meble Sypialnia INDIANA - 3 kolory

Meble występujące jako system Indiana to niezwykłe solidne wykonanie każdego elementów. Kompozycja w stylu vintage. To, co wyróżnia funkcjonalne meble to fakt, iż wykończenie jest niezwykle stabilne. Chodzi tutaj przede wszystkim o PCV ABS. Meble można kupić w dwóch wariantach kolorów: odcień jesion ciemny, odcień jesion jasny, odcień craft biały. W systemie tego typu istnieję możliwość zamontowania oświetlenia LED, które można umieścić bezpośrednio pod blatem. Dzięki temu wyróżnimy naturalne drewno. Ze względu na funkcjonalne wykonanie płyty laminowanej meble są uodpornione na różnego rodzaju porysowania. Codzienne korzystanie z mebli powinno być bezpieczne. To wszystko za sprawą wykonania obrzeży mebli z okleiny PCV. Zestaw mebli w systemie Indiana można użyć zarówno w salonie, jak i pokoju dziennym. Parametr, o którym nie sposób nie wspomnieć dotyczy grubości blatów. W tym przypadku jest ona optymalna, a jej wymiar to 48 mm. Dostępne trzy kolory pozwolą utworzyć przytulną atmosferę w mieszkaniu.

INDIANA - Sypialnia

INDIANA - Sypialnia W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Łóżko z materacem (19)     ..

2 890,00 zł
Netto: 2 349,59 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)