Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble Sypialnia MALAGA

Meble Sypialnia MALAGA
Meble systemowe Malaga to zestaw bardzo eleganckich mebli zaprojektowanych w nowoczesnym stylu. Kolekcja ta jest odpowiedzią na największe potrzeby oraz oczekiwania dzisiejszego społeczeństwa, które coraz częściej wybiera minimalistyczne, proste, a wręcz modernistyczne rozwiązania podczas aranżowania swojego mieszkania bądź domu. Pomieszczeniem, które zwykle sprawia najwięcej problemu, jest sypialnia. Powinna być ona nie tylko ładna, ale przede wszystkim funkcjonalna, dlatego dobór odpowiednich mebli, które będą idealnie spełniały wszystkie funkcje, zarówno wizualne, jak i praktyczne, nie jest łatwym zadaniem.  Meble Malaga wykonane zostały z wiórowej płyty laminowanej, natomiast obrzeża częściowo wykończone okleiną PCV. Poszczególne elementy połączone zostały za pomocą złączy mimośrodowych. Ogromnym atutem tej kolekcji jest bardzo wysoka jakość jej wykonania. Płyty, z których zostały przygotowane meble, cechują się niebywałą wytrzymałością i odpornością na wszelkie zarysowania, co jest szczególnie istotne w momencie, kiedy w domu przebywają również małe dzieci bądź zwierzęta. Biały, uniwersalny kolor sprawia, że meble świetnie nadadzą się do sypialni, którą rozjaśnią, nadając jej przy tym niepowtarzalnego charakteru. System ten składa się z pojemnej szafy przesuwnej, w której zastosowano prowadnice sevroll, komody, łóżka oraz stolika nocnego. Meble można nabyć oddzielnie bądź zdecydować się na cały zestaw, który z pewnością doskonale będzie prezentował się w każdej sypialni, a także pokoju młodzieżowym.

MALAGA - Sypialnia

MALAGA - Sypialnia W skład zestawu wchodzą następujące elementy: Łóżko 160 z materacem  Wymiary (w..

4 140,00 zł
Netto: 3 365,85 zł

MALAGA - Komoda 112 3 szuflady

MALAGA - Komoda 112 3 szuflady Wymiary (wys x szer x gł): 101,5 x 112 x 50  cm Dostępny w kolorze (korpus..

610,00 zł
Netto: 495,94 zł

MALAGA - Stolik nocny

MALAGA - Stolik nocny Wymiary (wys x szer x gł): 44 x 54 x 50  cm Dostępny w kolorze (korpus/front): ..

180,00 zł
Netto: 146,34 zł

MALAGA - Szafa przesuwna 226 x 220 2D

MALAGA - Szafa przesuwna 226 2D Wymiary (wys x szer x gł): 220 x 226 x 64  cm Dostępny w kolorze (korpus/..

1 820,00 zł
Netto: 1 479,67 zł

MALAGA - Łóżko 160 bez materaca

MALAGA - Łóżko 160 bez materaca Wymiary (wys x szer x dł): 91 x 165 x 205  cm Dostępny w kolorze:&nb..

900,00 zł
Netto: 731,71 zł

MALAGA - Łóżko 160 z materacem

MALAGA - Łóżko 160 z materacem Wymiary (wys x szer x dł): 91 x 165 x 205  cm Dostępny w kolorze:&nbs..

1 350,00 zł
Netto: 1 097,56 zł
Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)