Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble Sypialnia NINA JM

Meble Sypialnia NINA JM
System Nina JM to rozwiązanie, które powinno trafić do klientów o bardziej tradycyjnych upodobaniach. Proste, aczkolwiek eleganckie meble o klasycznych kształtach zostały przygotowane w bardzo uniwersalnej kolorystyce, do której można dopasować praktycznie wszystkie kolory ścian oraz rodzaje dodatków. Kolekcja z pewnością zadowoli klientów lubiących minimalistyczne, jednakże modne aranżacje wnętrz. Meble doskonale nadają się do sypialni, ale poszczególne elementy, takie jak szafa, lustro, stolik nocny, komoda czy łóżko znajdą również zastosowanie w innych pomieszczeniach, na przykład pokojach młodzieżowych, salonach, gabinetach czy pokojach dziennych. Meble Nina JM będą także dobrze prezentować się w biurach i wszelkich obiektach noclegowych (na przykład hotelach, pensjonatach, kwaterach prywatnych). Korpusy oraz część frontów zostały przygotowane w kolorze sonoma, a następnie uzupełnione elementami grafitowymi i srebrnymi.  Klasyczne i piękne w swej prostocie meble są również bardzo dobre jakościowo. Zostały one wykonane z wysokiej klasy płyt, dzięki czemu odznaczają się wytrzymałością, trwałością oraz wyjątkową solidnością. Przesuwna szafa z lustrami cechuje się pojemnością i ciekawym rozkładem, dlatego bez problemu pomieści wszystkie potrzebne rzeczy, podobnie jak pojemna komoda oraz bardzo praktyczna szafka nocna. Meble z tej kolekcji będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą przesadzić z odważnym designem i wolą postawić na sprawdzone, klasyczne, a jednocześnie eleganckie wnętrza.
Brak produktów w kategorii.