SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI.

Meble Sypialnia MARS - 5 kolorów

Meble Sypialnia MARS - 5 kolorów

Nietuzinkowe rozwiązania, ciekawe koncepcje i niezwykła kolorystyka to cechy wyróżniające prezentowane meble z kolekcji Mars. Prosta forma podkreślona interesującymi, ergonomicznymi uchwytami stanowi ciekawy element dekoracyjny, sprawdzający się zarówno w salonie, jak i sypialni. Aż pięć wersji kolorystycznych umożliwia dobór właściwej, w pełni dopasowanej do potrzeb aranżacji, którą można ze sobą dowolnie zestawiać. Całość zapakowana jest w wygodne i poręczne paczki do samodzielnego montażu. Stylowy system Mars został wykonany z niezwykłą precyzją z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Taka koncepcja jest gwarancją wieloletniego użytkowania poszczególnych elementów. Dobrze spasowane szczegóły tworzą stabilną konstrukcję, bezpieczną dla domowników. Stylowy charakter połączony z nutą klasycznych rozwiązań (jak np. dekoracje na szybach) to koncepcja dla tradycjonalistów, którzy lubią spokojne i harmonijne wnętrza. Uniwersale kolory pozwalają na dobór niemalże wszystkich barw farby oraz elementów dekoracyjnych.
Meble dostępne w 5 kolorach: kasztan wenge, kasztan wenge / figaro, kasztan wenge / śliwa, kasztan wenge / sonoma, kasztan corsico.

Brak produktów w kategorii.