SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Meble Sypialnia ANNA STYL - 3 kolory

Meble Sypialnia ANNA STYL - 3 kolory

Stylowe i niezwykle eleganckie meble z kolekcji Anna Styl są doskonałym rozwiązaniem do domów, w których tradycja i naturalność stawiana jest na pierwszym miejscu. Wykonane z precyzją i dokładnością stanowią idealną aranżację wielu sypialni. Prosta, harmonijna forma w połączeniu z trzema, szlachetnymi kolorami daje przytulne i klasyczne pomieszczenie. Wybór olchy jest pomysłem łączącym w sobie nowoczesność z prostą formą i funkcjonalnością. Sypialnia wyposażona w taki zestaw z pewnością przypadnie do gustu osobom spokojnym i stonowanym. Tymczasem stary dąb spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, nastawionych na powrót do przeszłości w nieco odświeżonej formie. Kasztan corsico jest aranżacją ciekawą, która doskonale nada się do pomieszczeń jasnych i ciepłych. Sypialnia Anna Styl jest więc koncepcją różnorodną, pozwalającą na realizację własnych planów i pomysłów. Tym bardziej, że meble te są pakowane w wygodnych paczkach do samodzielnego montażu wraz z dokładnymi instrukcjami.

Wykonany w 3 kolorach: olcha, kasztan corsico (dopłata) i dąb stary (dopłata).

ANNA STYL Stolik RTV 133

ANNA STYL STOLIK RTV 133 Wymiary (szer x wys x gł): 133 x 60 x 43 cm Dostępny w kolorach: corsico Dostępny ..

525,00 zł
Netto: 426,83 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)