Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw RED

Zestaw RED

Szukając ciekawych mebli do salonu czy też pokoju dziennego, warto zapoznać się z zestawem RED, który wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym i niebanalnym wyglądem, ale także bardzo dużą funkcjonalnością. Meble zostały wykonane z trwałych, wytrzymałych, a także odpornych na uszkodzenia płyt, które gwarantują im długą żywotność. Uniwersalny kolor imitujący drewno świetnie będzie współgrał z wnętrzami w pastelowych barwach. Zestaw RED występuje tylko w jednej wersji kolorystycznej a mianowicie dąb stirling. Decydując się na zakup produktów z naszej oferty, mają Państwo pewność wyboru sprawdzonych, solidnie wykonanych i wyjątkowo funkcjonalnych mebli w przystępnej cenie.

Brak produktów w kategorii.