SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw MARIE

Zestaw MARIE

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnych, ciekawie zaprojektowanych i niebanalnych mebli, które doskonale nadadzą się do salonu, pokoju młodzieżowego bądź pokoju dziennego, serdecznie zachęcamy do poznania kolekcji MARIE. Meble systemowe, które przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji to przede wszystkim świetle połączenie oryginalnego designu, dobrych gatunkowo materiałów wykorzystanych do produkcji, a także solidnego i bardzo starannego wykonania. Zestaw MARIE z pewnością trafi w gusta wszystkich osób, które aranżują swoje wnętrza w stylu nowoczesnym, modernistycznym. Decydując się na zakup tego systemu, mają Państwo możliwość wyboru jednej z dwóch wersji kolorystycznych, które przygotowaliśmy, uwzględniając zróżnicowane gusta naszych klientów. Zestaw MARIE dostępny jest w wariantach: biały/biały połysk a także beton montreal jasny / biały połysk. Wszystkie meble w zestawie są bardzo pojemne i funkcjonalne, dlatego z pewnością będą Państwu doskonale służyć przez wiele lat.

MARIE - Meblościanka bez oświetlenia

MARIE - Meblościanka bez oświetlenia (2 kolory) Wymiary meblościanki (szer x wys x gł): 335 x 181 x 41 cm Dost..

1 599,00 zł
Netto: 1 300,00 zł

MARIE - Meblościanka z oświetleniem LED

MARIE - Meblościanka z oświetleniem LED (2 kolory) Wymiary meblościanki (szer x wys x gł): 335 x 181 x 41 cm D..

1 699,00 zł
Netto: 1 381,30 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)