SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestawy EUFORIA II - 3 kolory

Zestawy EUFORIA II - 3 kolory

Jeżeli urządzają Państwo swoje mieszkanie lub dom i poszukują ciekawych, prostych, a jednocześnie eleganckich mebli, które spełnią Wasze największe oczekiwania - zestaw Euforia II z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. W ramach tej ciekawej kolekcji przygotowaliśmy dla Państwa funkcjonalne i dobre jakościowo meble do przedpokoju, salonu, sypialni, a także wielu innych pomieszczeń. Oferujemy gotowe kompozycje oraz możliwość wyboru poszczególnych elementów, z których to Państwo będą mogli stworzyć własny układ mebli idealnie pasujący do konkretnego wnętrza. Zestaw systemowy Euforia II dostępny jest w trzech modnych kolorach. Proste, ale oryginalne kształty oraz dobre wykonanie mebli stworzonych z wyjątkowo trwałych i solidnych materiałów to tylko niektóre zalety tej kolekcji. Wielkim atutem prezentowanego systemu jest również łatwość jego czyszczenia, a także wielka użyteczność. Pojemne szafki z pewnością pomieszczą wszystkie skarby znajdujące się w Państwa domu. Zachęcamy do poznania bliżej tej uroczej kolekcji.

Wszystkie meble systemu EUFORIA II

Brak produktów w kategorii.