SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw LUIS P

Zestaw LUIS P

Zestaw systemowy Luis P to propozycja nowoczesnej meblościanki idealnej do pokoju dziennego. Dostępny jest w dwóch kompletach. Zestaw o szerokości 270cm oraz wysokości 205cm i głębokości 37-45cm składa się z funkcjonalnych, pojemnych brył meblowych, które pomieszczą wiele niezbędnych rzeczy. Wysoka komoda wraz z witryną umieszczoną na górze, półka rtv z półkami zamkniętymi oraz otwartymi o wielkości odpowiedniej na tuner telewizyjny, oraz dvd lub konsolę. Dodatkowo w komplecie występuje półka oraz regał wiszący. Dostępna jest także duża komoda o szerokości 165cm. Całość podkreśla oświetlenie led w kolorze, które niezwykle efektownie prezentuje się na tle białych mebli. Zestaw Luis P posiada fronty w białym połysku wykonane z płyty MDF oraz korpusy z płyty laminowanej. Jednolity kolor mebli uzupełniają uchwyty aluminiowe oraz nóżki wykonane z tworzywa sztucznego, nadającego lekkości konstrukcji. Meblościanka Luis to modny zestaw, dzięki któremu Twoje wnętrze nabierze oryginalnego wyglądu.

Wszystkie meble systemu LUIS P

LUIS P - Meblościanka

LUIS - Meblościanka Wymiary meblościanki w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 270 x..

1 382,00 zł
Netto: 1 123,58 zł

LUIS P - Meblościanka + komoda

LUIS - Meblościanka + komoda Wymiary meblościanki w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys..

2 193,00 zł
Netto: 1 782,93 zł
Wyświetlanie 1 do 2 z 2 (1 stron)