Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, meble kuchenne, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw GUIDO

Zestaw GUIDO

Poszukując idealnych mebli do swojego wnętrza, warto pamiętać o kwestiach, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Przede wszystkim doskonałe meble powinny zachwycać nas swoim wyglądem i pasować do całej koncepcji danego pomieszczenia - dobrze zgrywać się z kolorystyką ścian oraz zastosowanymi dodatkami. Ponadto idealne meble muszą charakteryzować się dużą użytecznością, być łatwe w czyszczeniu oraz wygodne w codziennym użytkowaniu. Warto również zwrócić uwagę na wykorzystane do ich produkcji materiały, które powinny odznaczać się trwałością, wytrzymałością, a także odpornością na wszelkie uszkodzenia. Właśnie tymi cechami wyróżnia się przygotowany specjalnie z myślą o Państwa potrzebach zestaw systemowy Guido. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich z Państwa, którzy cenią sobie eleganckie i praktyczne rozwiązania w nowoczesnym stylu. Zestaw Guido dostępny jest w pięknym i uniwersalnym kolorze country szary / jaśmin MDF połysk. Te wyjątkowe meble z pewnością spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.

GUIDO - Meblościanka

GUIDO - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 280 x 32-45 x 197 ..

1 200,00 zł
Netto: 975,61 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)