Informujemy, że wybarwienia płyt meblowych oraz materiałów stosowanych w meblach tapicerowanych mogą się różnić od rzeczywistych. Uwarunkowane jest to zarówno jakością wykonanej fotografii jak również ustawieniami ekranu, na którym ogladają Państwo nasze produkty.

Na niektóre meble z naszej oferty wymagamy zadatku. Są to meble kategoryzowane jako “NA ZAMÓWIENIE” i nie podlegają zwrotowi. Przede wszystkim są to: meble tapicerowane, stoły, krzesła, meble na wymiar klienta lub meble z szerokim wyborem opcji (np. kolor), wykonywane dopiero na indywidualne zlecenie. O takim charakterze wybranego mebla są Państwo informowani podczas składania zamówienia lub podczas jego przetwarzania. Z realizacją zamówienia  takich mebli zawsze czekamy na wpłatę zadatku.

SZYBKIE ZAMAWIANIE

Adres e-mail: Imie i Nazwisko: Numer telefonu lub najlepiej dwa numery: Adres dostawy i do faktury: Dokładne dane zamawianych mebli:

Przeczytałem i zgadzam się na Regulamin
KONSUMENT PONOSI BEZPOŚREDNIE KOSZTU ZWROTU PRODUKTU I MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI Z WYŁĄCZENIEM PRODUKTÓW WYKLUCZONYCH.

Zestaw SAM

Zestaw SAM

Zestaw systemowy SAM to ciekawe rozwiązanie, które łączy w sobie atrakcyjny wygląd, dobre wykonanie z najlepszych gatunkowo materiałów, a także wielką użyteczność. Kolekcja dostępna jest w kolorze country szary / arusha wenge. Elementy, które składają się na ten zestaw zostały wykonane z płyty MDF, a korpusy oklejone obrzeżem ABS. Opcjonalnie mogą Państwo nabyć oświetlenie ledowe do półek, które na pewno ożywi całą kolekcję, nadając jej jeszcze ciekawszego charakteru. Zestaw SAM został zaprojektowany w klasycznym stylu, jednak nada się także do wnętrz zaaranżowanych w nowoczesny sposób. Ciekawa kolorystyka, wielka funkcjonalność oraz łatwość czyszczenia prezentowanych przez nas mebli pozwolą Państwu cieszyć się tą niepowtarzalną kolekcją przez wiele lat. Meble mogą zostać wykorzystane w wielu zróżnicowanych pomieszczeniach. Są bardzo uniwersalne, dlatego z powodzeniem będą prezentować się w salonach, pokojach dziennych, sypialniach, pokojach młodzieżowych, jadalniach, gabinetach, a nawet pokojach hotelowych.

SAM - Meblościanka

SAM - Meblościanka Wymiary w układzie widocznym na zdjęciu głównym (szer x gł x wys): 280 x 34-45 x 197 cm..

1 130,00 zł
Netto: 918,70 zł
Wyświetlanie 1 do 1 z 1 (1 stron)